Biznes i ekonomia Kategoria: Biznes i ekonomia

Biznes i ekonomia - ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:

 • CeBRiS - Badania marketingowe »

  CeBRiS - Badania marketingowe


  Nasze działanie wspierają polskich przedsiębiorców od ponad dziesięciu lat. Widząc problemy jakie firmy mają w znalezieniu odpowiednich kandydatów na stanowiska specjalistyczne rozwijamy usługę wsparcia rekrutacji. Posiadamy grupę wyspecjalizowanych headhunterów rekrutujących metodą direct search. Jest to metoda pozwalająca znaleźć bardziej dopasowanego kandydata. Dzięki takiemu podejściu systematycznie budujemy portfolio zadowolonych klientów.

  Data dodania: 03 12 2018 · szczegóły wpisu »
 • Badania ankietowe »

  Badania ankietowe


  Agencja badawcza tworzona przez ekspertów z wieloletnim doświadczeniem w tworzeniu metodologii oraz analizie statystycznej. Nasze usługi kierujemy przede wszystkim do przedsiębiorców pragnących zgłębić zgłębić tajemnice rynku, oczekiwania konsumentów oraz sposoby wpłynięcia na obecną pozycję rynkową. Stawiane przez nas rekomendacje pozwalają firmom podejmować świadome i skuteczne decyzje biznesowe.

  Data dodania: 30 07 2018 · szczegóły wpisu »
 • Badania tajemniczy klient »

  Badania tajemniczy klient


  Dynamicznie rozwijające się rynki sprawiają, że każda firma usługowa czy sklep musi mierzyć się z rosnącymi wymaganiami konsumentów. Jako agencja badawcza doskonale rozumiemy ten problem dlatego regularnie rozwijamy usługę tajemniczego klienta. Ta usługa skierowana jest przede wszystkim do właścicieli oraz menedżerów chcących zbadać kompetencje swoich pracowników oraz pozyskiwać nowych klientów poprzez poprawę jakości obsługi.

  Data dodania: 07 05 2018 · szczegóły wpisu »
 • Oriflame praca jako konsultantka »

  Oriflame praca jako konsultantka


  Kluczowe wiadomości dotyczące funkcjonalności Oriflame w naszym kraju, z tej strony dowiesz się jak zacząć współpracę, jak być skuteczną konsultantką, jak otrzymywać ogromne pieniądze. Spółka Oriflame z każdym dniem co raz bardziej się rozwija, poprzez specyficzne kosmetyki oraz możliwości zarobkowe jakie ze sobą niesie współdziałanie z Oriflame. Każdy może sprawdzić się w kwestii oferenta kosmetyków i dzięki temu zarabiać pieniądze zatrzymując całą marzę dla siebie albo budować własny niecodzienny zespół i pobierać profity od całego zespołu. Spółka Oriflame to same możliwość bez ponoszenia najmniejszego ryzyka wkładu własnego też efektywne hipoalergiczne kosmetyki dla każdego rodzaju skóry.

  Data dodania: 25 07 2017 · szczegóły wpisu »
 • Baza firm rozwiązuje problemy »

  Baza firm rozwiązuje problemy


  W dzisiejszych czasach coraz trudniej znaleźć dobrego specjalistę, a przecież problemy do rozwiązania pozostają takie same. Ile razy psuje się nam lodówka, pralka czy zamek do drzwi, a my nie wiemy nawet jak szukać pomocy w tego typu sytuacjach. Na szczęście jest internet i specjalna baza firm, która pomoże nam w uzyskaniu fachowej pomocy. Umieszczone w portalu wizytówki opatrzone są odpowiednimi słowami kluczowymi i innymi danymi, dlatego w bardzo łatwy i szybki sposób znajdziemy odpowiedniego specjalistę. I to również na tablecie i smartfonie, gdyż serwis został przystosowany do urządzeń mobilnych. Portal z wizytówkami internetowymi pozwala na szybsze odszukanie firmy w internecie ze względu na fakt, iż jest to relatywnie tania reklama dla wszystkich przedsiębiorców i usługodawców. To z kolei sprawia, że my jako klienci mamy w czym przebierać i możemy znaleźć wiele konkurencyjnych ofert.

  Data dodania: 26 09 2016 · szczegóły wpisu »
 • Odwiedź mBank w Nowym Sączu »

  Odwiedź mBank w Nowym Sączu


  Wszystkie informacje kontaktowe dotyczące mBanku w Nowym Sączu. Możliwości otworzenia konta osobistego, lokaty długoterminowej czy kredytu na dobrych warunkach. Prezentujemy dwie placówki, sprawdź do której masz bliżej. Jeśli nie masz pewności co do zakresu usług w placówce, możesz zadzwonić i zweryfikować własne przypuszczenia. Oddział mBanku w Nowym Sączu na wyciągnięcie ręki wraz z pełnym zakresem usług bankowych.

  Data dodania: 10 12 2015 · szczegóły wpisu »
 • Opiekunka osób starszych praca Niemcy »

  Opiekunka osób starszych praca Niemcy


  Wystarczy posługiwać się językiem niemieckim w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację oraz posiadać doświadczenie w pracy w opiece, by liczyć nawet na 1300 euro wynagrodzenia miesięcznie. Na rękę!

  Pronobel – jedna z wielu agencji rekrutująca opiekunki do Niemiec, zapewnia paniom chętnym podjąć współprace (praca w Niemczech) opłacone składki ZUS-owskie, dokument A1, kartę EKUZ oraz opiekę koordynatora podczas całego pobytu za granicą.

  W kwestii wyboru oferty, opiekunki (opieka Niemcy) mają możliwość dopasowania takiej, która najbardziej będzie odpowiadała ich możliwościom. Obowiązki, których będą się musiały podjąć, uzależnione są od stanu zdrowia i stopnia ewentualnej niepełnosprawności niemieckiego seniora.

  Kobiety mogą także zdecydować na jak długo chcą wyjechać. Często decydują się na krótkie, 1-miesięczne wyjazdy na tzw. zastępstwo, ponieważ rozłąka z rodziną w Polsce nie jest wtedy długa. Dłuższe oferty są jednak bardziej opłacalne, ponieważ wiążą się z dodatkowymi bonusami i premiami.

  Data dodania: 08 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Opiekunka osób starszych praca Niemcy »

  Opiekunka osób starszych praca Niemcy


  Opiekunki osób starszych w Niemczech są w stanie zarobić nawet 1300 euro na rękę miesięcznie! Zarobki, legalne zatrudnienie i wysokie premie kuszą coraz więcej Polek.

  Nasze opiekunki mają zagwarantowane bezpłatne wyżywienie i zakwaterowanie. Zapewniamy im przy tym całodobową opiekę koordynatora, pomoc w dopełnieniu wszystkich formalności przed wyjazdem oraz kartę EKUZ i dokument A1 – tłumaczy rekruterka firmy Helper 24.

  Praca w opiece w Niemczech (praca w Niemczech) czeka na opiekunki gotowe wyjechać za Odrę na minimum miesiąc, ale to dłuższe pobyty otwierają drogę do uzyskania niemałych, dodatkowych premii.

  - W tamtym roku program „Zarabiaj świątecznie, jak długo zechcesz” pozwolił naszym niektórym opiekunkom, zarobić w formie dodatkowych premii kwotę 1300 Euro – zdradza rekruterka agencji Helper 24.


  Oferty agencji Helper 24 skierowane są do kobiet po 40 roku życia, znających dobrze język niemieckich i posiadających doświadczenie w pracy w opiece.

  Praca u niemieckich seniorów (opieka Niemcy) obejmuje podstawową opiekę nad podopiecznym oraz wykonywanie prostych czynności domowych (sprzątanie, gotowanie, robienie zakupów).

  Data dodania: 08 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Opiekunka osób starszych praca Niemcy »

  Opiekunka osób starszych praca Niemcy


  Z każdym miesiącem przybywa Polek decydujących się na intratną opiekę nad niemieckimi seniorami. Za Odrą zarabiają ponad 5 tysięcy złotych…

  Przyszłe opiekunki osób starszych muszą nie tylko znać język niemiecki, ale także posiadać doświadczenie w opiece w poprzedniej pracy lub nad własnymi bliskimi.

  Za pracę w domu niemieckiego seniora opiekunki otrzymują wynagrodzenie od 800 do 1300 euro. Długość wyjazdu (praca w Niemczech) do pracy do Niemiec zależy wyłącznie od deklaracji opiekunki, nie może być jednak krótsza niż 1 miesiąc. Przy dłuższych wyjazdach opiekunki mogą liczyć na dodatkowe premie, znacząco zwiększające wynagrodzenie podstawowe.

  W zeszłym roku zdecydowałam się zostać w Niemczech na Święta. Przedświąteczna gorączka, porządki i przygotowania w domu zaczęły mnie męczyć. Poza tym nie czuje już tej wszechobecnej "magii świąt". Dostałam dzięki temu od firmy dodatkowe pieniądze, które bardzo mi się przydały. W tym roku wiem, że zrobię to samo... – przyznała jedna z opiekunek.

  Niemieccy seniorzy zapewniają swoim opiekunkom (opieka Niemcy) zakwaterowanie i wyżywienie, natomiast agencje je rekrutujące ubezpieczenie zdrowotne, kartę EKUZ i dokument A1.

  Data dodania: 08 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Jak zostać konsultantką Oriflame »

  Jak zostać konsultantką Oriflame


  Plusy płynące z podjęcia pracy z Oriflame są kolosalne, dlatego postanowiliśmy zebrać je wszystkie i zamieścić w serwisie. Odwiedzając serwis www.oribeztajemnic.pl będziesz mogła od tej chwili zostać konsultantką Oriflame i dzięki temu będziesz mogła zarabiać spore pieniądze, których ostateczna pula będzie uzależniona tylko od Twojej osoby. Praca w Oriflame polega na dystrybucji kosmetyków, które są całkowicie naturalne i kuszące cenowo w porównaniu do konkurencji z branży oraz na kreowaniu swojego zespołu dystrybucji. Przeprowadzając rejestracje w Oriflame od razu mamy ewentualność skorzystania z fajnych upominków i upustów oraz opcje uczestniczenia w interesujących szkoleniach kosmetycznych całkowicie bezpłatnie. Kosmetyki usytuowane w katalogu Oriflame możesz również zamawiać dla siebie po atrakcyjnych cenach co na pewno jest kolosalnym pozytywem bycia konsultantką Oriflame. Nie czekaj działaj osiągając potężne sukcesy.

  Data dodania: 28 09 2013 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z kategorią: Biznes i ekonomia

Biznes i ekonomia - nowa podkategoria:

Nazwa: