Księgowość Podkategoria: Księgowość

 • Biuro księgowe Wrocław »

  Biuro księgowe Wrocław


  Wizytówka www firmy oferującej szeroko pojęte doradztwo podatkowe na terenie Wrocławia jak też okolicach. W skład zespołu przedsiębiorstwa Jasiński Doradztwo wchodzą efektywni pracownicy z długoletnim doświadczeniem. Firma posiada ubezpieczenia oraz polisy, które gwarantują bezpieczeństwo każdego klienta. Obsługa księgowa firm, osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą, doradztwo podatkowe. Kooperacja z firmą stanowić będzie dużą bazę do osiągania zysków i ich systematycznego powiększania. Ludzie, które zaczynają prowadzić działalność gospodarczą uzyskują pomoc w prowadzeniu oraz poradę dotyczącą najkorzystniejszej formy opodatkowania. Wszystkie informacje dostępne na stronie internetowej.

  Data dodania: 03 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Marki »

  Biuro rachunkowe Marki


  Firma Simplica w Markach poprowadzi Twoją księgowość. Firma funkcjonuje w oparciu o młody, fachowy zespół z ogromnym doświadczeniem i szczególnym przygotowaniem zawodowym. Obsługuje podmioty o przeróżnych profilu działalności i formie prawnej. Obsługę firm Simplica prowadzi w oparciu o sprawdzone oprogramowanie gwarantujące poprawność i dbałość rozliczeń jak również jakość przechowywania danych. Firma Simplica może zapobiec wielu problemom a Państwo mogą się skupić na przedmiocie własnej działalności.

  Data dodania: 18 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Gdynia, Księgowość Reda »

  Biuro rachunkowe Gdynia, Księgowość Reda


  Biuro rachunkowe Millenium - księgowość Gdynia, Rumia, Reda, Wejherowo, wj pomorskie. Kliknij i zobacz więcej - sprawdź naszą ofertę teraz. Usługi księgowe dla przedsiębiorstw i firm jednoosobowych. Obsługa księgowa firm, doradztwo podatkowe, rozliczenia PIT, kadry i płace. Biuro rachunkowe i doradca podatkowy Gdynia - zapraszamy.Biuro rachunkowe Millenium - księgowość Gdynia, Rumia, Reda, Wejherowo, wj pomorskie. Kliknij i zobacz więcej - sprawdź naszą ofertę teraz. Usługi księgowe dla przedsiębiorstw i firm jednoosobowych. Obsługa księgowa firm, doradztwo podatkowe, rozliczenia PIT, kadry i płace. Biuro rachunkowe i doradca podatkowy Gdynia - zapraszamy.

  Data dodania: 20 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Nowa Huta »

  Biuro rachunkowe Nowa Huta


  Prokurent to nowoczesna firma świadcząca pomoc z obszaru księgowości, doradztwa, finansów. Dzięki dobrze wykwalifikowanej kadrze pracowników, firma utrzymuje wysoki standard usług, a korzystającym z jej działalności klientom zapewnia całkowitą poufność przekazywanych informacji. Prokurent to jednak również konkurencyjne ceny. Działalność firmy obejmuje tereny miasta Krakowa oraz jego bliższe i dalsze okolice. Właściciele prowadzący własne przedsiębiorstwa mogą bez obaw zdjąć z siebie odpowiedzialność za prowadzenie księgowości i przekazać ją firmie Prokurent. W sferze prowadzonej przez firmę działalności znajduje się również sporządzanie akt osobowych podwładnych, ewidencji urlopów, czy nawet listy płac. Przełożenie na naszą firmę tych powinności gwarantuje pracodawcy bezpieczeństwo i rozsądne zarządzanie zasobami jego spółki.

  Data dodania: 30 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Warszawa »

  Biuro rachunkowe Warszawa


  Prace świadczone przez nasze biuro rachunkowe są bardzo szerokie i obejmują m.in. prowadzenie pełnej księgowości, kalkulacje podatków, wyliczanie wynagrodzeń. Wdrożenie renomowanego międzynarodowego oprogramowania pozwala nam procesowanie rachunkowości firmom posiadającym wiele oddziałów zagranicznych za pośrednictwem jednego systemu. Prowadzenie spraw kadrowo-płacowych oraz naliczanie pensji pracowniczych podobne jest do systemu internetowej bankowości. Operatorzy, pracownicy klienta, logują się do własnych skrzynek, a następnie mają możliwość przeglądania historii wynagrodzeń, wydrukować zaświadczenie o zatrudnieniu lub złożyć wniosek urlopowy. Prace nie sprowadzają się tylko do podstawowej księgowości. Zaawansowany mechanizm raportowania kontrolingowego umożliwia szersze spojrzenie na finanse oraz dostarczanie istotnych informacji biznesowych w czasie rzeczywistym.

  Data dodania: 15 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Właściwy, dobry program księgowy dla małych firm »

  Właściwy, dobry program księgowy dla małych firm


  Niezwykle istotne i ważne dla przedsiębiorcy jest to, aby wybrać właściwy, dobry program księgowy. Od określenia się jaki rodzaj fiskalizacji może wybrać podatnik zależy, jaki rodzaj ewidencji będzie obowiązany prowadzić ( vat, pit, zus ). Umożliwi to zagadnienie właściwie dobrany program księgowy do biur rachunkowych, czy do małej lub średniej firmy - SKP (Super Księga Podatkowa) produkowany przez Biuro Informatyki Stosowanej Format. Super Księga Podatkowa to dobry program księgowy; jest przystępny i ergonomiczny, co stwarza, że ten program księgowy to przyjazny instrument zwykłej pracy w księgowości np. program dla prowadzenia podatkowej książki przychodów i rozchodów (kpir), albo program ryczałt ewidencjonowany.

  Data dodania: 21 01 2012 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Księgowość

Księgowość - nowa strona:

Adres: