Instalacje wodne Podkategoria: Instalacje wodne

 • Pompki skroplin »

  Pompki skroplin


  Niezawodność to cecha, która wyróżnia pompki skroplin SWEDO na rynku. Nasi klienci nazywają je idealnymi pompkami skroplin. Są wykonane z najwyższej jakości tworzywa sztucznego. Charakteryzują się dużą wydajnością i szczelnością. W ofercie posiadamy pompki do skroplin: maxi, mini, easy, zbiornikową pompę skroplin. Dobór urządzenia zależy od długości i wysokości instalacji. Wyłącznym dystrybutorem marki SWEDO w Polsce jest firma THERMOSILESIA. Zapraszamy do współpracy firmy instalacyjne, jak i innych dystrybutorów materiałów instalacyjnych, którzy chcieliby re-dystrybuować nasze produkty. Dostarczamy pełną dokumentację produktu. Oferujemy kompleksowe szkolenia z zastosowania naszych pompek do kondensatu. Zapraszamy do współpracy firmy instalatorskie.

  Data dodania: 26 09 2016 · szczegóły wpisu »
 • Tarcze do strunobetonu »

  Tarcze do strunobetonu


  Wiertła szczegółowe to wiertła o wyjątkowej budowli albo wdrożeniach. Polecamy tarcze do gresu. Do ekipy tej przystają na model wiertła sękownicze do drzewa wiertła lufowe do drążenia bardzo długich przelotów najczęściej włączające kanały do doprowadzania chłodziwa i towarzyszenia drzazgów) wiertła do szkła i glazury do kamienia/ żelbetonu a także wiertła do metali o różnorodnych parametrach (twardosci kąta uderzenia skorupie etc.) Nakiełek - ergo nawiertak nie jest wiertłem towarzyszy jedynie do dokładnego powołania srodka zwłok mocowanych w uchwytach tokarskich obrót obrotowy wokół osi) przed użyciem wiertła a także gdy opracowywany temat wymaga przyparcia go kłem obrotowym (niwelującym moc odsrodkową).

  Data dodania: 16 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Oczyszczalnie biologiczne »

  Oczyszczalnie biologiczne


  Sednem działalności firmy Roman & Zbigniew Eko-Instal jest dystrybucja systemów kanalizacji oraz oczyszczalni ekologicznych.
  Roman & Zbigniew Eko-Instal zajmuje się montażem oczyszczalni ekologicznych oraz sprawuje gwarancyjny nadzór nad już działającymi przydomowymi oczyszczalniami.
  Firma Roman & Zbigniew Eko-Instal oferuje swoim klientom produkty liczących się na rynku firm – Marley, Sotralenz, Poliplast. Jakość znajdujących się w ofercie Eko-Instal produktów potwierdzają uznawane na całym świecie certyfikaty. Eko-Instal posiada w swojej ofercie wysokiej klasy systemy odprowadzenia wody deszczowej i zagospodarowania deszczówki.

  Data dodania: 05 01 2011 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Instalacje wodne

Instalacje wodne - nowa strona:

Adres: