Firmy, usługi » Usługi
Http://www.maciejpol.pl - Biały Pies pilnuje wartościowych stron.

Http://www.maciejpol.plNa witrynie możemy znaleźć ofertę Macieja Pola – jednego z bardziej znanych polskich iluzjonistów. Należy podkreślić, że iluzjonista zawsze stara się przygotować tego typu program, który wzbudzi zainteresowanie określonej widowni. Inny program opracowywany jest z myślą o widach pełnoletnich, inny zaś, kiedy na widowni mają pojawić się głównie dzieci. W czasie każdego występu pokazywane są stojące na znakomitym poziomie triki i niesamowite efekty specjalne, które możliwe są dzięki praktycznemu zastosowaniu nowych technologii.

Szczegóły strony www.maciejpol.pl:

Podlinkuj stronę www.maciejpol.pl:

Http://www.maciejpol.pl

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 11 Odwiedziny googlebot 27

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Dekoracje kościołów Wrocław »

  Firma Apassion zajmująca się szczególną dekoracją ślubną oraz dekoracją lokali, sali, limuzyn według wymagań klientów. Staramy się sprawić aby ten niepowtarzalny dzień został w pamięci wszystkich gości na jak najdłuższy czas. Działamy przede wszystkim na obszarze Wrocławia zdobiąc dekoracjami weselnymi miejsca, które Państwo sobie zażyczą. Dobór stosownych dekoracji uwarunkowany jest gustem Państwa Młodych jak również kolorystyką sali. W swojej propozycji mamy także do wypożyczenia rozmaite obrusy oraz wszelkie niezbędne części dekoracji do wykreowania dekoracji ślubnych we swoim zakresie.

  Data dodania: 01 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kursy językowe Lublin »

  Szkoła Dethloff położona Lublinie gorąco zaprasza na kursy językowe. Naszą pracę nieustannie doceniają słuchacze, z których znaczna większość prowadzi naukę przez kilka lat. Co sezon rozwijamy się otwierając się na nowe możliwości oraz poszerzając naszą propozycję o kolejne języki i rodzaje kursów. Bez przerwy tworzymy zaufanie w klientach poprzez wysoką jakość obsługi oraz nowoczesne rozwiązania w kwestii nauczania języka.

  Data dodania: 05 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Betoniarki »

  Firma maszyn Famaz oferuje swoje usługi na wielką skalę w tym na przykład betoniarki, nożyce, wózki, pługi śnieżne. Na wszystkie wyroby, dla których jest to wymagane posiadamy aktualne znaki bezpieczeństwa stwierdzające zgodność wykonania z prawnie panującymi normami w kwestii bezpiecznej pracy. Famaz znajduje się na rynku już od kilkunastu lat oraz posiadająca sporo usatysfakcjonowanych klientów.

  Data dodania: 05 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Bilbordy Warszawa »

  Drukarnia Folier - specjalizacja to druk wielkoformatowy, solventowy i druk na formacie B3. Poligrafia reklamowa, gadżety, nadruki reklamowe, bilbordy, rollupy, banery, plakaty Warszawa. Klientów oczekujących rzetelności i terminowości zapraszamy do kontaktu. Wykonujemy nadruki, sitodruk, karnety świąteczne, tampondruk, druk offsetowy, wizytówki i papiery firmowe. Robimy nadruki reklamowe na wszelkiego typu podłożach. Koszt uzależniony jest od gabarytów - nie posiadamy stałego cennika. Offsetem drukujemy na papierze oraz folii samoprzyplepnej - dyplomy, foldery, raporty, bloczki samokopiujące, karty, naklejki i kalendarze. Druk solventowy i druk wielkoformatowy Warszawa - rollupy, bilbordy, plakaty, banery Warszawa.

  Data dodania: 12 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Marketing internetowy, agencja public relations mazowieckie »

  Agencja PR Warszawa, mazowieckie - GlobalBrand Institute - budowanie komunikacji marketingowej firmy w zakresie: Reklama ATL i BTL, Public Relations - usługi PR, doradztwo marketingowe, marketing internetowy (tworzenie i projektowanie stron internetowych Warszawa), badania marketingowe, akcje promocyjne, gry fabularyzowane, survival, Incentive, imprezy firmowe i eventy organizacja. Reklama w środkach komunikacji w galeriach handlowych i punktach sprzedaży. Eventy, happeningi, instalacje reklam - reklama niestandardowa Ambient Media - posiadamy własne studio montażu i post produkcji filmowej. Promocja - przygotowanie materiałów promocyjnych. Szkolenia Outdoor - zarządzanie zasobami ludzkimi, komunikacja wewnętrzna, identyfikacja wizualna, programy lojalnościowe, cross-selling, promocja sprzedaży, naming czyli projektowanie nazw - agencja reklamowa zaprasza.

  Data dodania: 27 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Witryna - Internetowa promocja »

  Oferta STH Gdynia (trójmiasto): kompleksowo realizujemy w internecie: sklepy internetowe, strony internetowe dla firm (także strony cms). Wysokiej jakości tworzenie stron internetowych (strony www), projektowanie stron www, cms oraz pozycjonowanie stron i hosting. Kompleksowa obsługa - Zapraszamy do skorzystania z oferty na sklepy internetowe i firmowe strony internetowe Gdynia. Skorzystaj z oferty na witryny internetowe - marketing internetowy, optymalizacja, projektowanie i tworzenie sklepów internetowych Gdynia, Gdańsk, trójmiasto, woj. pomorskie

  Data dodania: 29 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Audyty Bielsko »

  Twoje przedsiębiorstwo znalazło się w trudnej sytuacji, nie wiesz co robić, skorzystaj z usług consultingowych oferowanych przez firmę Twinconcept, polegających na wykonywaniu działań naprawczych wzmacniających kondycje firmy, pozwalających ograniczać straty, wykonywanych na podstawie przeprowadzonych audytów wewnętrznych. Consulting obejmuje również kojarzenie partnerów handlowych na obszarze Śląska oraz pomoc w znajdywaniu solidnych odbiorców na rynkach zagranicznych. Systemy zarządzania wdrażane przez Twinconcept, na podstawie przeprowadzonych audytów, to między innymi systemy zarządzania jakością oraz systemy zarządzania BHP. Firma Twinconcept wykonuje swoje działania między innymi na obszarze Bielska, gorąco zapraszamy.

  Data dodania: 23 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Społeczna odpowiedzialność biznesu »

  Projekt unijny bezpieczny rynek pracy polepszający działania, które mają na celu wypracowanie efektywnych rozwiązań na linii pracodawca pracownik. Funkcjonalność Bezpiecznego Rynku koncentruje się przeważnie na wspieraniu przedsięwzięć i inicjatyw o znaczeniu lokalnym i regionalnym. Bardzo ważne w tym projekcie są dogodne formy zatrudnienia pracownika, społeczna odpowiedzialność biznesu w aspekcie lokalnym w tym również solidarność pracownicza. Zapraszamy na stronę bezpiecznyrynekpracy.pl gdzie precyzyjnie przedstawiamy cały projekt jak tez nasze dotychczasowe realizacje.

  Data dodania: 10 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kształcenie głosu »

  Krakowski Instytut Sztuki Wokalnej nadal przeprowadza rekrutację na najbliższy rok nauki. Warto zapoznać się z wymaganiami oraz dowiedzieć się dokładnie jakie dokumenty konieczne są, aby ubiegać się o miejsce w tej renomowanej placówce. Obecnie coraz częściej młodzi ludzie wybierają drogę wokalną, instytut ten umożliwia naukę w wielu sprawach, które pomogą też w życiu codziennym. Wszystkie niezbędne informacje można wyszukać na stronie www Instytutu - www.kisw.edu.pl. Dlatego, że zajęcia prowadzone są w trybie zaocznym ułatwia to dostęp uczniom, którzy pracują albo uczęszczają na inne zajęcia w trybie dziennym. Zajęcia skierowane są głównie do ludzi interesujących się śpiewem i pragnących doskonalić swoje umiejętności. Po ukończeniu zajęć można w dalszym ciągu kierować własną karierą.

  Data dodania: 04 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Ogłoszenia ślubne »

  Wstępując na niniejszą stronę internetową klienci mają szansę zaznajomić się z niezwykle ciekawą wyszukiwarką usług ślubnych. W wyszukiwarce znajdują się firmy, mające w ofercie usługi między innymi z zakresu cateringu, wypożyczaniu samochodów ślubnych, czy też fotografii ślubnej. Ponadto za pomocą wyszukiwarki można znaleźć adresy parafii, czy też zaznajomić się z ofertami domów weselnych. Klienci mogą też zaznajomić się z komentarzami osób, które korzystały z usług zamieszczonych w katalogu firm.

  Data dodania: 19 09 2013 · szczegóły wpisu »