Firmy, usługi » Budownictwo
Kiedy działka rolna staje się budowlaną - Biały Pies pilnuje wartościowych stron.

Kiedy działka rolna staje się budowlanąNieruchomości to teraz inwestycja w swoje życie lub jako forma zabezpieczenia. Możemy zwiększyć zyski przekształcając działkę rolna na budowlaną, dzięki temu jest ona więcej warta. Kiedy działka rolna staje się budowlaną to wszystko zależy od administracji w danej lokalizacja to jest albo od gminy albo od miasta. Pamiętajmy że nie każda działkę rolna można przekształcić na budowlana. Więcej informacji na ten temat na blogu e-fronton.pl

Szczegóły strony e-fronton.pl/dzialki-i-grunty/przeksztalcic-dzialke-rolna-budowlana:

Podlinkuj stronę e-fronton.pl/dzialki-i-grunty/przeksztalcic-dzialke-rolna-budowlana:

Kiedy działka rolna staje się budowlaną

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 11

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Schody samonośne »

  Ogrodzenia, balustrady pomorskie Gdynia - Tomasz Roguski i Maciej Kwiatkowski - producent Artom oferuje poręcze, balustrady balkonowe oraz balustrady schodowe, maszty, schody samonośne, barierki, daszki. Duże doświadczenie w branży ślusarskiej. Zapraszamy po poręcze, ogrodzenia, balustrady schodowe, balkonowe - Gdynia, Reda, Gdańsk. woj. pomorskie. Balustrady ze stali zwykłej malowanej proszkowo z pochwytem nierdzewnym.

  Data dodania: 30 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Profesjonalne ekrany akustyczne »

  Przedsiębiorstwo Eurometal S. A to znana i uznana firma wytwarzająca artykuły budowlane. Do oferowanych produktów zaliczmy między innymi trwałe i wytrzymałe pale fundamentowe, a także grodzice (ścianki szczelne, stalowe, służące do ochrony obszarów wykopu). Firma Eurometal jest również liderem dostarczającym larseny oraz skuteczne i efektywne ekrany akustyczne (tzw. ekrany przeciwhałasowe). Zapraszamy gorąco do obejrzenia galerii wykonanych produktów.

  Data dodania: 24 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Mieszkania Gdańsk »

  Do najważniejszych atutów mieszkań i apartamentów powstających w nowej inwestycji realizowanej w Gdańsku Morenie można zaliczyć: doskonałe umiejscowienie z dużą panoramą widokową, poręczny dojazd do centrum Gdańska oraz duża rozpiętość metrażowa sprzedawanych mieszkań. Oferta sprzedaży lokali mieszkalnych łącznie z ilustracjami i rzutami lokali jest ukazana na stronie WWW. Zobacz również nasze Apartamenty Gdańsk Sąsiedztwo kompleksu leśnego może ponadto gwarantować przyszłym mieszkańcom, że będą się czuli jakby przebywali poza ruchliwym miastem. Najwcześniejszy etap budowy osiedla już się zakończył i jest gotowy do użytkowania. Bliskość doskonale zagospodarowanej okolicy i niewielka odległość do centrum Gdańska to dalsze cechy, które powinny namówić rzesze kupujących do zapoznania się z dużą ofertą sprzedaży mieszkań.

  Data dodania: 04 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Ściany oporowe »

  Prefabrykaty betonowe, płyta MEBA - producent Margo - firma z bogatym doświadczeniem w dostarczaniu wyrobów betonowych i żelbetowych dla budownictwa mieszkaniowego i przemysłowego. Beton towarowy, przepusty żelbetowe, nadproża, płyta YOMB, strop filigran, strop żerański, płyty betonowe, ściany oporowe, schody robocze i bloczki betonowe. Posiadamy certyfikaty na produkowane przez nas wyroby oraz referencje firm budowlanych. Zapraszamy po prefabrykaty betonowe, płyty drogowe, jomb, chodnikowe i parkingowe, płyty stropowe oraz żerańskie.

  Data dodania: 30 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Domy drewniane Makaoz »

  Firma Makaoz jest firmą, która od prawie 30 lat specjalizuje się w budownictwie drewnianym. Proponujemy domy z bala, małe domki do 25m2 oraz domy z elementów modułowych w konstrukcji drewnianej. Budowane przez nas domy posiadają estetyczny wygląd, należytą jakość wykonania oraz wykazują podniesioną odporność na korozję biologiczną. Będziemy dumni, jeżeli zdecydują się Państwo na wybór naszej firmy. Zapraszamy do zaznajomienia się z pełną ofertą

  Data dodania: 31 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Okazja »

  Produkcja Liczak - kontenery, pawilony gastronomiczne i pawilony handlowe jako pawilony biurowe. W atrakcyjnej cenie: tanie kioski, suszarnie, przystanki autobusowe, wartownie, chłodnie, mroźnie, stróżówki, portiernie, hale, magazyny i przechowalnie rozmaitych artykułów. Zastosowanie kontenerów - kompleksowe kontenery biurowe, przemysłowe, magazynowe oraz socjalne. Atrakcyjne warunki dla budownictwa i korzystna cena - zobacz więcej i skorzystaj z okazji. Wykonywanie konstrukcji stalowych na zamówienie, pełen montaż kontenerów i montaż pawilonów. Firma wykonuje dla Państwa też Targowiska, obiekty rekreacyjne, ciągi handlowe, hale oraz wiaty. Wysoka jakość - zapraszamy po kontener, pawilon, i kiosk handlowy - Poznań, woj. Wielkopolskie. Polecamy - czytaj dalej na stronie.

  Data dodania: 08 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Zapraszamy »

  Oferta to atrakcyjne oraz niedrogie domki holenderskie i domki stacjonarne oraz przyczepy kempingowe (także całoroczne dla osoby niepełnosprawnej). Bardzo dobrej jakości używane i nowe domki holenderskie oraz domki angielskie. Serdecznie zapraszamy dalej - kliknij teraz w link i zobacz więcej na naszej stronie. W naszej firmie można zamówić domek holenderski wg własnego wyboru. Transport gratis, sprzedaż domków holenderskich - woj. mazowieckie. Wysoka jakość - Kliknij i sprawdź, zobacz więcej na naszej stronie. Aktualna promocja - okazyjne i niedrogie domki holenderskie Willerby Leven, Atlas Lyric, Abi Hailander, Willerby Villa, Pemberton Avon, Willerby Granada.

  Data dodania: 22 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Certyfikaty energetyczne »

  Wybierasz się do banku po kredyt mieszkaniowy? Uważaj, placówka bankowa może żądać od ciebie też certyfikatu energetycznego! Cóż to takiego i do czego jest on potrzebny? To dokument, który stwierdza, jakie są koszty niezbędne ponoszone w związku z prawidłową eksploatacją budowli, również w zakresie poboru energii elektrycznej. Obecnie wiele jednostek, które działa na targu, dysponuje odpowiednie uprawnienia do wydawania takich właśnie dokumentów, zatem odszukanie właściwej nie powinno być problemem. Przykładem jest spółka CertEnergia, której kompletną ofertę odnajdziesz na stronie certenergia.pl. Wskazane jest o tym pamiętać, gdyż dobre świadectwo energetyczne może wpłynąć w sposób korzystny na ewentualną decyzję banku. Dlaczego? Dodatkowe koszty, jakie posiadacz będzie musiał ponieść w związku z ocieplaniem budynku mieszkalnego, wpływają negatywnie na ocenę zdolności kredytowej. Z tego wynika, że certyfikat energetyczny może posiadać niebanalne znaczenie i zadecydować o możliwym przesądzeniu sprawy kupna mieszkania. Z drugiej zaś strony jest informacją dla nabywającego o stanie lokalu, który planuje nabyć.

  Data dodania: 15 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Http://www.biosanit.pl »

  Na witrynie możemy znaleźć ofertę firmy Biosanit, która może zaproponować nam wysokiej klasy oczyszczalnie przydomowe zarówno ze studnią chłonną jak i z odprowadzaniem do rzeki. Na witrynie możemy zapoznać się z fotografiami proponowanych rozwiązań oraz certyfikatami, które ma przedsiębiorstwo Biosanit. Co więcej, Biosanit może zaoferować nam także całkowity montaż zbiornika, układu napowietrzania itd. Atutem przedsiębiorstwa jest wykwalifikowana kadra, która na pewno udzieli odpowiedzi na każde pytanie zamawiającego.

  Data dodania: 18 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Profesjonalna »

  Dekarz i cieśla - kompleksowo budowa domów, dachy Warszawa - kliknij link do strony, zobacz i sprawdź co polecamy - zapraszamy, zobacz więcej na naszej stronie internetowej. Dekar Marian Dudzik - dekarz i cieśla oferuje usługi dekarskie, ciesielskie i usługi budowlane Warszawa i okolice. Ocieplanie, naprawa dachów i krycie dachów w tym krycie na rąbek, wole oko i karpiówka. Ciesielstwo, dekarstwo, budowa domów (domy z drewna) i dachy Warszawa.

  Data dodania: 07 12 2013 · szczegóły wpisu »