Firmy, usługi » Usługi
Naprawa okien, rolet i drzwi-Poznań, okolice. - Biały Pies pilnuje wartościowych stron.

Naprawa okien, rolet i drzwi-Poznań, okolice.Od lat oferujemy usługi serwisowe oraz naprawy pogwarancyjne okien, rolet i drzwi. Nasza firma zajmuje się konserwacją oraz regulacją okuć okiennych oraz drzwiowych, wymieniamy okucia na nowe również antywłamaniowe, wymieniamy szyby, klamki także na bezpieczne klamki z kluczykiem, wymieniamy zamki i zawiasy, doszczelniamy okna i drzwi wymieniając uszczelki na nowe, montujemy dodatkowe funkcje okien i drzwi balkonowych takie jak: zatrzaski balkonowe, zaczepy antywyważeniowe czy ograniczniki otwierania, montujemy i regulujemy samozamykacze do drzwi. Konserwujemy,regulujemy oraz wymieniamy wszystkie elementy ruchome mechanizmu rolet, likwidujemy uszkodzenia powstałe w wyniku włamania-wymieniając poszczególne lamele, wymieniamy napęd z ręcznego na automatyczny z montażem silników, awaryjnie podnosimy opuszczone rolety w razie braku zasilania.

Szczegóły strony www.serwis-okien-rolet-poznan.pl:

Podlinkuj stronę www.serwis-okien-rolet-poznan.pl:

Naprawa okien, rolet i drzwi-Poznań, okolice.

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 1 Odwiedziny googlebot 2

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Naprawa rynien »

  Saltop to firma świadcząca usługi wysokościowe. Wykonujemy wszelkiego rodzaju prace umiejscowione w niedostępnych obszarach. Specjalizuje się w:
  - odtłuszczaniu powierzchni metalowych
  - usuwaniu niebezpieczeństw tj. odpadające tynki
  - wyburzeniach kominów
  - instalacji reklam
  - odśnieżaniu dachów
  - uszczelnianiu pokryć dachowych
  - czyszczeniu rynien
  - zbijaniu tynków
  - myciu okien na wysokości
  - instalacji siatek przeciw gołębiom
  Zachęcamy do kontaktu.

  Data dodania: 10 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Betoniarki »

  Firma maszyn Famaz oferuje swoje usługi na wielką skalę w tym na przykład betoniarki, nożyce, wózki, pługi śnieżne. Na wszystkie wyroby, dla których jest to wymagane posiadamy aktualne znaki bezpieczeństwa stwierdzające zgodność wykonania z prawnie panującymi normami w kwestii bezpiecznej pracy. Famaz znajduje się na rynku już od kilkunastu lat oraz posiadająca sporo usatysfakcjonowanych klientów.

  Data dodania: 05 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Drukarnia Warszawa »

  Szukając profesjonalnego poligraficznego studia na terenie Warszawy, nie trafisz na lepszą firmę niż ta, którą Ci właśnie teraz przedstawiamy. Wiele lat aktywnego gromadzenia doświadczeń i podejście do pracy motywowane pasją wpływa na to, że mamy sposobność zaproponować bardzo rozbudowany zestaw usług. Nasza drukarnia offsetowa zrealizuje dla Ciebie dosłownie wszystko, czego potrzebujesz. Sprawdź nas, możemy zapewnić, że będziesz w pełni zadowolony. Jeszcze dziś zapoznaj się z profesjonalnym charakterem oferty, którą może zaproponować prowadzona przez nas drukarnia offsetowa Warszawa. Sprawdź naszą stronę internetową i poznaj specyfikę naszej pracy. Sprawdź nas, możemy zapewnić, że będziesz w pełni zadowolony. Jeszcze dziś zapoznaj się z profesjonalnym charakterem oferty, którą może zaproponować prowadzona przez nas drukarnia offsetowa Warszawa. Sprawdź naszą stronę internetową i poznaj specyfikę naszej pracy.

  Data dodania: 16 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Pomiary poziomu hałasu »

  Pracownia Akustyczno Środowiskowa Eko-Pomiar: pomiary poziomu hałasu na najwyższym poziomie. Także pomiary drgań, pomiary natężenia hałasu, pomiary głośności. Wieloletnie doświadczenie - szereg specjalistów i doświadczony zespół monterów. Firma oferuje szereg usług consultingowych i pomiarowych dla ochrony środowiska i przemysłu. Pomiary poziomu hałasu - ekspertyzy akustyczne i akredytowane pomiary hałasu turbin wiatrowych i pomiary drgań - hałas środowiskowy, przemysłowy, urbanistyczny, komunikacyjny, kolejowy i hałas w środowisku pracy (hałas bhp). Budowa i montaż izolacji akustycznej, projektowanie akustyczne, raporty środowiskowe, obudowy dźwiękochłonne. Pomiary natężenia hałasu, pomiary głośności hałasu.

  Data dodania: 30 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Najliczniejszy w Polsce »

  Reklama radiowa - spot reklamowy dźwiękowy. Ciągle rozwijamy i Stworzyliśmy pierwszy oraz najliczniejszy w Polsce bank głosów. Produkujemy reklamowe spoty dźwiękowe - spoty radiowe i dźwięki przeznaczone do emisji w handlu, internecie itp. Na stronie możliwość odsłuchania Demo. Reklama dźwiękowa - największy w kraju bank głosów lektorskich. Posiadamy głosy: damskie, męskie, kobiece, dziecięce, artyści, zagraniczne i młodzieżowe. Zapraszamy - spot dźwiękowy i spot reklamowy. Przykładowy cennik Produkcji - ostateczna cena uzależniona od wyboru lektora i zawiera w sobie: Scenariusz, efekty, mastering, montaż, licencja na 1rok. Reklama radiowa lokalna, ogólnopolska, multimedialna - w kilku wersjach w naszym studiu. Studio RPM zaprasza.

  Data dodania: 28 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Modelek »

  Agencja modelek Reklamex działa od 1989 roku (Kraków, ul. Zamoyskiego). Profesjonalna agencja modelek i promocji mody organizuje sesje i pokazy mody. Pełna i kompleksowa organizacja castingów i pokazów mody oraz sesji zdjęciowych. Charakteryzuje nas pełne zaangażowanie, pasja, kompleksowe i indywidualne podejście do zleceń, stabilna pozycja na rynku, odpowiedzialność, kreatywność i rzetelność. Produkcja i organizacja sesji zdjęciowych w światowej prasie oraz międzynarodowych kampaniach. Twarze do reklam i promocji wielu produktów - obszar działania W całej Polsce. Hostessy do obsługi targów i konferencji z biegłą znajomością języków obcych oraz wysoką kulturą osobistą. Profesjonalne portfolia osób współpracujących do wglądu - fotograf, wybieg, wizażysta i stylista.

  Data dodania: 27 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Meble gabinetowe, meble biurowe »

  Zakup mebli biurowych to spora inwestycja dlatego też należy odnieść się do powyższego zagadnienia bardzo poważnie. Pomocy udzieli nam tutaj na pewno proponowana witryna w sieci. Odszukamy tam absolutnie wszystko to, co do urządzenia siedziby firmy będzie niezbędne. Możemy zajrzeć na określone foldery jak przykładowo meble gabinetowe, meble recepcyjne, meble pracownicze i wiele innych. W każdej zakładce odszukamy dużo różnych ofert. Strona jest utworzona tak, że naprawdę łatwo jest się na niej poruszać. Na stronie oddana do dyspozycji jest również wyszukiwarka. Wystarczy wstukać interesujący nas rodzaj mebla, kwotę a nawet wytwórcę i natychmiast zobaczymy efekty szukania. Bardzo ważnym elementem witryny jest zakładka Producenci, czyli po prostu niezwykle pokaźna galeria fotografii, w jakiej zobaczymy najróżniejsze realizacje mebli. Nie możemy ponadto pominąć zakładki Promocje. Możliwe, że właśnie tam po niebywale korzystnych cenach odnajdziemy coś, czego szukamy.

  Data dodania: 01 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Piaskowanie »

  W okresie tak ogromnego rozwoju technologicznego, gdy maszyny i urządzenia są raz po raz to bardziej innowacyjne, podniosło się również zainteresowanie na zaawansowane techniki czyszczenia tych że urządzeń. Firma Iceblast trudni się specjalistycznym czyszczeniem urządzeń. Czyszczenie suchym lodem czy czyszczenie wysokociśnieniowe pozwala na precyzyjne wyczyszczenie bardzo zabrudzonych maszyn. Posiadamy wykwalifikowaną kadrę a także najlepszej marki sprzęt, jaki znacznie upraszcza pracę. Swoje usługi realizujemy na terenie całego kraju a także prowadzimy sprzedaż oraz wynajem urządzeń, czyszczących. Piaskowanie świetnie sprawdza się podczas naprawiania pokrywy. Uprzejmie zapraszamy na naszą stronę iceblast.pl, na której jest cała propozycja firmy Iceblast.

  Data dodania: 11 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Społeczna odpowiedzialność biznesu »

  Projekt unijny bezpieczny rynek pracy polepszający działania, które mają na celu wypracowanie efektywnych rozwiązań na linii pracodawca pracownik. Funkcjonalność Bezpiecznego Rynku koncentruje się przeważnie na wspieraniu przedsięwzięć i inicjatyw o znaczeniu lokalnym i regionalnym. Bardzo ważne w tym projekcie są dogodne formy zatrudnienia pracownika, społeczna odpowiedzialność biznesu w aspekcie lokalnym w tym również solidarność pracownicza. Zapraszamy na stronę bezpiecznyrynekpracy.pl gdzie precyzyjnie przedstawiamy cały projekt jak tez nasze dotychczasowe realizacje.

  Data dodania: 10 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Http://www.maciejpol.pl »

  Na witrynie możemy znaleźć ofertę Macieja Pola – jednego z bardziej znanych polskich iluzjonistów. Należy podkreślić, że iluzjonista zawsze stara się przygotować tego typu program, który wzbudzi zainteresowanie określonej widowni. Inny program opracowywany jest z myślą o widach pełnoletnich, inny zaś, kiedy na widowni mają pojawić się głównie dzieci. W czasie każdego występu pokazywane są stojące na znakomitym poziomie triki i niesamowite efekty specjalne, które możliwe są dzięki praktycznemu zastosowaniu nowych technologii.

  Data dodania: 03 09 2013 · szczegóły wpisu »