Kultura, sztuka Kategoria: Kultura, sztuka

Kultura, sztuka - ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:

 • NVP - Natural Voice Perfection »

  NVP - Natural Voice Perfection


  Jeżeli uwielbiasz śpiew, ale nadal nie jesteś pewien swojej techniki, wymagasz instruktora, który pomoże wydostać z ciebie naturalny potencjał, albo po prostu pragniesz spędzić czas w towarzystwie śpiewu i muzyki, to z na pewno strona internetowa: www.naturalvoiceperfection.com jest godna odwiedzenia. Można tu odnaleźć informacje dotyczące rozmaitych warsztatów wokalnych i wyjazdów związanych ze śpiewem i przystosować ofertę do siebie. Niezależnie od wieku, stopnia zaawansowania oraz możliwości, Międzynarodowe Stowarzyszenie Natural Voice Perfection prowadzi rekrutację na różnorodnie warsztaty prowadzone przez wyjątkowych fachowców. Witryna www.naturalvoiceperfection.com jest doskonałym źródłem wiadomości dotyczących obozów oraz pracy i idei całego Stowarzyszenia, które jest zwolennikiem naturalnego śpiewu.

  Data dodania: 29 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Okazja »

  Okazja


  Fotograf - Mami Foto Studio Mikołaj Mikołajczyk. Profesjonalne zdjęcia ślubne i zdjęcia reklamowe - wykonujemy sesje portretowe z makijażem i stylizacją, sesje ślubne i zdjęcia ślubne w studiu oraz plenerowe, portfolio dla modelek i modeli. Zapraszamy - Fotografia ślubna Kraków - MałopolskieFotograf - Mami Foto Studio Mikołaj Mikołajczyk. Profesjonalne zdjęcia ślubne i zdjęcia reklamowe - wykonujemy sesje portretowe z makijażem i stylizacją, sesje ślubne i zdjęcia ślubne w studiu oraz plenerowe, portfolio dla modelek i modeli. Zapraszamy - Fotografia ślubna Kraków - Małopolskie

  Data dodania: 07 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Zdjęcia w ciąży »

  Zdjęcia w ciąży


  MamiFoto Mikołaj Mikołajczyk - zdjęcia ślubne, zdjęcia studyjne, fotografia ślubna Kraków. Fotografia rodzinna, zdjęcia niemowlaków, packshoty, zdjęcia w ciąży i sesje z brzuszkiem. W ofercie też fotografia artystyczna, kursy fotografii, zdjęcia paszportowe, zdjęcia zwierząt, zdjęcia dla firm Kraków. Studio fotograficzne zaprasza na sesje studyjne - fotografia korporacyjna, zdjęcia reklamowe i ślubne. Oryginalne sesje portretowe z makijażem i stylizacją, sesje i zdjęcia ślubne w studiu oraz plenerowe. Wieczór panieński Kraków - sesja zdjęciowa super prezentem.

  Data dodania: 11 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Fotograf ślubny Sopot »

  Fotograf ślubny Sopot


  Zdjęcia ślubne Mateusz Nadaj – fotograf ślubny Gdańsk, Gdynia, Sopot. Ożywić wspomnienia - wyjątkowy dzień pełne uczuć wydarzenie. Zapraszam do obejrzenia mojej galerii. Artystyczna fotografia ślubna - obszar działania to głównie Warszawa, trójmiasto i woj. pomorskie. Zdjęcia ślubne które wzruszają - sesje ślubne, fotografia plenerowa. Profesjonalne Usługi fotograficzne - sesje plenerowe, plener w trójmieście, sesja w Gdańsku. Piękne chwile - Chrzest, Wesele, urodziny i inne imprezy okolicznościowe. Fotograf ślubny zaprasza - wydobywam piękno i wyjątkowość ludzi. Zdjęcia ślubne, fotografia ślubna trójmiasto.

  Data dodania: 10 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Zdjęcia ślubne Żywiec »

  Zdjęcia ślubne Żywiec


  Serdecznie Państwa witam na mojej stronie skwierawski-foto.pl Przedstawiam tam moją propozycję wykonywania profesjonalnych sesji fotograficznych. Robię zdjęcia plenerowe, reportażowe, zdjęcia produktów a także zdjęcia reklamowe. Robię również sesje artystyczne, na stronie prezentuję sesję kobiet stworzoną w niesamowitej oprawie pogorzelisk. Da się także znaleźć wiadomości o moim życiu i zdobytym doświadczeniu. Fotografia jest moją manią od wielu lat dlatego liczba zrobionych zdjęć jest dość spora, skutkiem tego na stronie można dokonać zakupu. Aczkolwiek moją decydującą pasją jest fotografia ślubna. Toteż, iż jest to dla każdego z nas jeden z najistotniejszych momentów w życiu za każdym razem chcę go utrwalić w jak najbardziej prestiżowy sposób. Realizuję zdjęcia ślubne w takich miastach jak Bielsko, Żywiec i Cieszyn, w niepospolitych ich zakątkach i na obrzeżach miasta. Na swojej stronie ukazuję podstronę ślub, gdzie można obejrzeć sesję około dwudziestu młodych par, którym zrobiłem profesjonalne zdjęcia ślubne. Zatem wszystkich, którzy chcą zapisać niezapomniane momenty swojego życia uprzejmie zapraszam.

  Data dodania: 16 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wejherowo »

  Wejherowo


  Usługi fotograficzne, atrakcyjna fotografia ślubna Gdynia - Happy-Day Bartosz Pezowicz- kamerzysta, fotograf ślubny trójmiasto. Zapraszamy - wysokiej jakości, Artystyczna fotografia ślubna i wideofilmowanie - sesja plenerowa i sesja ślubna. Profesjonalne zdjęcia ślubne które wzruszają i bawią - sesje ślubne, fotografia plenerowa. Fotograf ślubny - sesje plenerowe, wideofilmowanie, zdjęcia ślubne, Gdańsk, Sopot i Gdynia, Wejherowo, Rumia, Reda, woj. pomorskie.

  Data dodania: 15 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Fotografia ślubna »

  Fotografia ślubna


  Specyficzne i szczególne uchwycenie emocji w czasie uroczystości weselnej to kluczowa charakterystyka mojej długoletniej pracy. Zdaje sobie sprawę że fotografia jest moją jedyną pasją, którą łączę z realizowanym zawodem, a dzięki Wam mogę się w tym odnajdywać, co lubię robić najbardziej. Nieograniczona kreatywność i duża wyobraźnia dają mi opcję upamiętniania ważnych w Państwa życiu chwil na zdjęciach. Sesje zdjęciowe mogą być aranżowane zarówno w naszych studiach fotograficznych jak i w plenerze. Zachęcam gorąco do obejrzenia niektórych fotografii na stronie internetowej www.b13.pl. A jeżeli szukacie wyjątkowego fotografa do przeprowadzenia profesjonalnych zdjęć zapraszam do kontaktu.

  Data dodania: 03 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Książki »

  Książki


  Zapraszamy do spaceru wśród książek. Ulica Czytelnicza to portal i czasopismo internetowe poświęcone książkom i literaturze, stworzone z myślą o miłośnikach czytania. Na Ulicy Czytelniczej znajdziesz interesujące artykuły, dyskusje w Kafenionie literackim (forum) oraz możliwość poznawania innych czytelników, e-pocztówki i zaproszenia, które możesz wysłać znajomym, plebiscyt na powieść wszech czasów (zagłosuj lub dodaj swój tytuł). Zostań Mieszkańcem Ulicy Czytelniczej i zamieszkaj w jednym z literackich domów.

  Data dodania: 03 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Antykwariat »

  Antykwariat


  Antykwariat Mit jest profesjonalnym nowoczesnym antykwariatem internetowym posiadającym w swojej ofercie ciekawe i rzadkie tytuły zarówno z literatury jak i pozycji naukowych z wielu dziedzin. Księgozbiór antykwariatu podzielony jest na działy i poddziały tematyczne, a szybka wyszukiwarka i możliwość sortowania wg serii wydawniczych ułatwiają odnalezienie interesującej pozycji. Niski koszt dostawy i szybka realizacja zamówienia pozwalają cieszyć się zamówioną książką bez dodatkowych opłat i oczekiwania.

  Data dodania: 03 01 2011 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z kategorią: Kultura, sztuka

Kultura, sztuka - nowa podkategoria:

Nazwa: