Auto szkoły Podkategoria: Auto szkoły

 • Szkoła jazdy Warszawa »

  Szkoła jazdy Warszawa


  Jeśli chcesz zrobić prawo jazdy w Warszawie to tylko w szkole jazdy MONZA - to jedyna pewna droga. Tworzymy zespół bardzo cierpliwych i sympatycznych fachowców dla których nauka jazdy jest życiową pasją. Zgłoś się do nas na kurs prawa jazdy a otrzymasz 2 dodatkowe godziny jazd. Kurs zawsze zaczyna się we wtorek i sobotę ale przed zapisem prosimy o kontakt celem potwierdzenia obecności i ustalenia szczegółów odnośnie przebiegu i harmonogramu szkolenia. Na kurs kategorii B można zapisywać się mając już 17 lat i 9 miesięcy. Kurs obejmuje 30 godzin wykładów i 30 godzin jazd samochodem takim samym jak na egzaminie państwowym.
  Siedziba firmy MONZA - szkoła nauki jazdy Warszawa znajduje się na ul. Kurhan 5 / 1, na tyłach centrum handlowego Blue City.
  Tel.: 22 846 09 90
  E-mail: biuro@oskmonza.pl

  Data dodania: 03 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Nauka jazdy Szczecin »

  Nauka jazdy Szczecin


  Nasza szkoła to profesjonalna kadra z wieloletnim doświadczeniem, stanowiska komputerowe a także wszelakie wsparcie dydaktyczne niezbędne do efektywnej nauki, perfekcyjnie wyposażony plac manewrowy a pojazdy dla kursowiczów wszystkich kategorii takie same jak na sprawdzianie państwowym. Zajęcia nasze organizujemy o różnorakich godzinach tak, by każdy z naszych kursowiczów zdołał bez trudu dostosować je do swego porządku dnia. W razie potrzeby prowadzimy lekcje indywidualne i dodatkowe, zarówno teoretyczne jak i na placu i drodze. U nas również każdy kursant bez dodatkowych czy zakamuflowanych kosztów rozłoży zapłatę za szkolenie na raty. Nadto konieczne badania medyczne przeprowadzi na miejscu i naturalnie bezpłatnie. To, co nas cechuje to nade wszystko efektywna nauka – przeszedłszy nasz kurs prawa jazdy zaliczysz egzamin państwowy bez kłopotu! Zapraszamy uprzejmie do naszego ośrodka szkoleniowego!

  Data dodania: 12 12 2011 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Auto szkoły

Auto szkoły - nowa strona:

Adres: