Dowcipy Podkategoria: Dowcipy

 • Kawały »

  Kawały


  Zestawienie specjalnie wybranych kawałów, które pomogą Ci się oderwać od dzisiejszych zmartwień. Publikujemy szczególne najlepsze kawały z Internetu, które rozbawią największego ponuraka. Nasz portal internetowy umożliwia wysyłanie kawałów przez samych internautów, trzeba tylko wysłać zabawny nieznany żart. Możemy wspólnie powołać do życia dużą bazę kawałów, które będą posłużyły nam przez długie lata. Zapraszamy do aktualnego czytania komicznych żartów i w ten sposób błogiego spędzania czasu.

  Data dodania: 26 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Dowcipy »

  Dowcipy


  Pełen asortyment wybitnie zabawnych dowcipów zbieranych z całego krajowego Internetu dla wszystkich naszych odwiedzających. Gagi oraz dowcipy w błyskawiczny sposób pomagają w odwróceniu nastroju po trudnym dniu w pracy albo w szkole. Nasz portal rozwija współpracę na zasadzie wzajemnej wymiany dowcipów wśród internautów w ten sposób wykonamy nietuzinkową bazę humoru. Zachęcamy na nietuzinkowe dowcipy do naszego serwisu komicznego.

  Data dodania: 21 07 2011 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Dowcipy

śmieszne kawały (1), dowcipy (2), odowcipy (1), dowcip o jasiu (1), humor (3), kawały (1), satyra (1), żarty (1), dowcip (1), rozrywka (1), kawał (1), śmieszne dowcipy (2)

Dowcipy - nowa strona:

Adres: