Strony związane z hasłem 'Meble Artane':

 • Meble Artane »

  Sklepy przygotowały ciekawe promocje dla zwolenników sentymentalnej klasyki, połączonej z funkcjonalnością. Pierwszy salon tej firmy został założony na Okęciu. Jednostka stara się systematycznie rozbudowywać swoją ofertę. Firma w 2010 roku zdobyła tytuł Rzetelny Partner w Biznesie. Sklepy dysponują bogatą ofertą: od sof, łóżek, poprzez meble modułowe do pokoju dziennego, po konkretnie dopasowywane na wymiar zabudowy do kuchni. Firma zajmuje się również usługami uzupełniającymi takimi, jak zmniejszanie, wydłużanie, rozszerzanie oraz podwyższanie mebli. Meble Artane jest autoryzowanym przedstawicielem m.in.. takich firm jak: Benix, Drewmix, Latzake, Halmar Halmar czy Orfeusz.

  Data dodania: 26 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Meble Artane »

  Spółka w roku 2010 zdobyła tytuł Rzetelny Partner w Biznesie. W warszawskich salonach firmy możemy rozpocząć przygotowania do wiosennego remontu oraz przemiany aranżacji wnętrz. Firma zajmuje się usługami pomocniczymi takimi, jak skracanie, wydłużanie, rozszerzanie czy podwyższanie mebli. Sklep meblowy Meble Artane obecny jest na rynku już od 2008 roku. Meble są produkcji krajowej oraz są objęte przez dwa lata gwarancją. Pewne wykonanie, zasobny asortyment, trwałość, a przede wszystkim niskie ceny spowodowały, że firma cieszy się wzrastającą popularnością.

  Data dodania: 02 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Meble Artane »

  Pierwszy salon tej firmy powstał na warszawskim Okęciu. Firma systematycznie rozbudowuje swoje salony. Sklep meblowy Meble Artane istnieje już od 2008 r. Meble są produkcji krajowej oraz są otoczone 24 miesięczną gwarancją. Meble sprzedawane w salonach firmy posiadają wszystkie niezbędne atesty i spełniają zasady dotyczące bezpieczeństwa stosowania. Czas realizacji mebli na wymiar wynosi od 2 do 4 tygodni.

  Data dodania: 22 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Meble Artane »

  Sklepy przygotowały ciekawe promocje dla sympatyków sentymentalnej klasyki, połączonej z funkcjonalnością. Firma zajmuje się także usługami specjalnymi takimi, jak zmniejszanie, wydłużanie, poszerzanie, a także podwyższanie mebli. Okres realizacji mebli na konkretny wymiar wynosi od dwóch do czterech tygodni. Pierwszy salon owej firmy został założony na Okęciu. Jednostka stale rozbudowuje swą ofertę. Firma Meble Artane oferuje duży asortyment mebli gotowych, a także wykonywanych na wymiar. W salonach tej firmy można wyszukać meble najważniejszych polskich producentów do sypialni, kuchni, salonu i pokoju dziecięcego.

  Data dodania: 21 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Meble Artane »

  Stale powiększa się liczba Polaków, którzy kupują meble i artykuły wyposażenia wnętrz w sieci. Firma w 2010 roku otrzymała tytuł Rzetelny Partner w Biznesie. Meblościanki obecne zwiemy bardziej meblami modułowymi, które wyróżniają się zwłaszcza różnorodnością. Pierwszy salon tej firmy powstał na Okęciu. Firma systematycznie rozbudowuje swoją ofertę. Sklep meblowy Meble Artane jest aktywny na Polskim rynku od 2008 roku.

  Data dodania: 13 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Meble Artane »

  Firmy opracowały szczególne oferty dla zwolenników sentymentalnej klasyki, a także funkcjonalności. Dzięki meblowej sprzedaży przez internet z naszą ofertą o wiele łatwiej możemy dotrzeć do większej liczby osób. Firma zajmuje się również usługami specjalnymi takimi, jak zmniejszanie, wydłużanie, poszerzanie czy podwyższanie mebli. Meble Artane jest autoryzowanym przedstawicielem m.in.. takich producentów jak: Benix, Latzke, Drewmix, Halmar Halmar i Orfeusz. Przy zakupach powyżej 2000 złotych firma umożliwia darmowy przewóz na terenie Warszawy.

  Data dodania: 26 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Meble Artane »

  Sklepy posiadają bogatą ofertę: od łóżek, sof, przez meble modułowe do pokoju dziennego, po indywidualnie dostosowywane na rozmiar zabudowy kuchenne. Przy zakupach powyżej 2000 złotych firma zapewnia bezpłatny przewóz na terenie Warszawy. W salonach tej jednostki mamy możliwość znaleźć meble możliwie najlepszych polskich producentów do kuchni, sypialni, salonu jak i pokoju dziecięcego. Meble Artane jest autoryzowanym pełnomocnikiem między innymi takich producentów jak: Benix, Latzke, Drewmix, Halmar Halmar czy Orfeusz. Firma w 2010 roku otrzymała tytuł Rzetelny Partner w Biznesie.

  Data dodania: 07 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Meble Artane »

  Salon meblowy Meble Artane oferuje duży wybór mebli gotowych oraz zamawianych na wymiar. Meble są produkcji lokalnej i są objęte 24 miesięczną gwarancją. W warszawskich salonach tego salonu meblowego możemy rozpocząć przygotowania do wiosennego remontu i modyfikacji aranżacji wnętrz. Spółka w 2010 roku otrzymała tytuł Rzetelny Partner w Biznesie. Pierwszy salon tej firmy stanął na Okęciu. Firma systematycznie rozbudowuje Swoją ofertę. Okres realizacji mebli na wymiar wynosi od 2 do 4 tygodni. Przy zakupie mebli o wartości ponad 2000 PLN firma gwarantuje darmowy transport na terenie Warszawy.

  Data dodania: 06 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Meble Artane »

  Wedle statystyk aż 58 proc. ankietowanych urządzając mieszkanie lub dom zdaje się na własny gust i pomysły. Meblościanki na chwilę obecną zwiemy bardziej meblami modułowymi, które rozróżniają się w szczególności różnorodnością. Sklep meblowy Meble Artane istnieje już od 2008 roku. Nowoczesna wersja modułowych mebli wyróżnia się także półokrągłymi frontami z czarnych, połyskujących szyb. Firma swoim klientom zawsze gwarantuje fachową obsługę oraz pomoc przy wyborze mebli.

  Data dodania: 17 07 2012 · szczegóły wpisu »