Strony związane z hasłem 'MobileFormats':

 • MobileFormats »

  Firma będzie uczestniczyć w tworzeniu Kodeksu Jakości Świadczonych Usług Dodanych. W firmie MobileFormats pracują ludzie mający wieloletnie doświadczenie w obszarach takich, jak: IT, marketing internetowy, kreacja artykułów, jak też usług mobilnych. Dzięki wykorzystywaniu przez tę firmę najnowocześniejszych technologii informatycznych świadczone usługi spełniają najwyższe normy. Wszystkie usługi spółki dostępne są w wielu pakietach, dostosowanych do określonych potrzeb klienta. Ta spółka przygotowuje wiele konkursów SMS wraz z takimi stacjami telewizyjnymi jak np. TVP czy FOX. Spółka ma bezpośrednie podłączenie do Operatorów Telekomunikacyjnych, a także współpracuje z Partnerami-Integratorami.

  Data dodania: 26 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • MobileFormats »

  Firma proponuje swym klientom wiele serwisów oraz aplikacji jako subskrypcji. Jedną z elementarnych usług firmy jest mobilny marketing szeptany. Bardzo ciekawym narzędziem spółki jest narzędzie J2ME, które pozwala na szybkie przygotowanie prostych aplikacji internetowych oraz katalogów. Firma zajmuje się tworzeniem nowych aplikacji JAVA oraz serwisów WAP. W spółce MobileFormats pracują ludzie mające spore doświadczenie w: IT, marketingu mobilnego, kreacji produktów jak również najróżniejszych usług mobilnych.

  Data dodania: 10 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • MobileFormats »

  Po przystąpieniu do Polskiej Izby Informatyki i Telekomunikacji firma będzie miała za zadanie promowanie uczciwych zasad działania serwisów SMS. Ta firma będzie uczestniczyć w tworzeniu Kodeksów Jakości Świadczonych Usług Dodanych. Jednym z najciekawszych narzędzi firmy jest narzędzie J2ME, które pozwala na przygotowywanie prostych w obsłudze aplikacji internetowych. Oferta spółki skierowana jest na rozmaite dziedziny biznesu, co zapewnia sporą elastyczność działania. MobileFormats korzysta z innowacyjnych technologii, zapewniając w ten sposób wysoki standard świadczonych usług. Firma tworzenie stron mobilnych zaczyna od następujących kryteriów: koszt, szybkość, nawigacja, a także poprawność działania.

  Data dodania: 24 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • MobileFormats »

  Ta spółka przygotowuje wiele loterii SMS razem z takimi stacjami telewizyjnymi jak np. TVP czy FOX Channels International. Spółka proponuje narzędzie mbuzzer, czyli mobilny marketing wirusowy w kilku modelach konfiguracji. Spółka obsługuje reklamodawców w związku z kreacją narzędzi przydatnych w marketingu mobilnym. Firma oferuje klientom formatowanie mobilnych produktów oraz usług, mobilny marketing szeptany, a także serwisy i technologie WAP. MobileFormats wykorzystuje najnowocześniejsze technologie informatyczne, które zapewniają wysoki poziom usług.

  Data dodania: 25 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • MobileFormats »

  W ofercie firmy znajduje się między innymi planowanie oraz projektowanie kampanii reklamowych przeznaczonych na urządzenia mobilne. Dzięki długoletniemu doświadczeniu oferta jest interesująca cenowo, a czas stworzenia określonej aplikacji jest bardzo krótki. Dzięki wykorzystywanej przez firmę technologii mobilnego marketingu szeptanego możliwe jest śledzenie rozprzestrzeniania się konkretnych komunikatów SMS. Po dołączeniu do Polskiej Izby Informatyki i Telekomunikacji firma zajmie się promowaniem uczciwych zasad działania serwisów SMS. MobileFormats zajmuje się zapleczem technicznym różnych loterii smsowych prowadzonych przez telewizję i radio już od dłuższego czasu.

  Data dodania: 11 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • MobileFormats »

  Od paru miesięcy firma oferuje kilka subskrypcji astrologicznych. MobileFormats 10 czerwca 2011 roku zostało przyjęte jako członek Polskiej Izby Informatyki i Telekomunikacji. We wrześniu ubiegłego roku firma uruchomiła nowe aplikacje SMS dla klientów. Spółka współpracuje z wydawcami i producentami najróżniejszego rodzaju contentu multimedialnego, np. gier JAVA, aplikacji użytkowych, dzwonków jak również serwisów WAP. Ta firma oferuje swoim klientom narzędzie mbuzzer, czyli mobilny marketing wirusowy w różnych trybach konfiguracji. Firma zajmuje się przygotowywaniem konkursów SMS wraz z takimi stacjami jak TVP czy FOX.

  Data dodania: 23 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • MobileFormats »

  Spółka zajmuje się tworzeniem nowych serwisów WAP i aplikacji JAVA. Obecnie bierze czynny udział w tworzeniu Kodeksów Jakości Świadczonych Usług Dodanych. Dzięki używaniu przez tę spółkę innowacyjnych technologii, proponowane usługi są najwyższej jakości. Firma ze swoimi produktami dociera do różnych wydawnictw, operatorów telekomunikacyjnych, portali internetowych jak również stacji telewizyjnych. Jedną z ciekawszych usług świadczonych przez MobileFormats jest przygotowywanie różnych serwisów www pod urządzenia mobilne.

  Data dodania: 23 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • MobileFormats »

  Dzięki używanej przez spółkę technologii marketingu szeptanego możliwa jest obserwacja rozprzestrzeniania się komunikatów SMS. Spółka jest zdania, że zastosowanie takich narzędzi jak mbuzzer jest lepsze niż standardowe kampanie reklamowe. MobileFormats odpowiada za zaplecze techniczne rozmaitych loterii smsowych, które są prowadzone przez telewizję oraz radio. Dzięki doświadczeniu oferta firmy jest atrakcyjna cenowo natomiast czas tworzenia aplikacji jest bardzo krótki. Usługi spółki dostępne są w różnych pakietach, które są dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta.

  Data dodania: 13 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • MobileFormats »

  W MobileFormats pracują ludzie mający wieloletnie doświadczenie w dziedzinach takich, jak: IT, marketing mobilny, kreacja artykułów i usług mobilnych. We wrześniu 2011 roku spółka otworzyła nowe serwisy mobilne dla abonentów wszystkich sieci. Firma współpracuje z wytwórcami i wydawcami najróżniejszego rodzaju contentu multimedialnego, np. gier JAVA, aplikacji użytkowych, dzwonków, a także serwisów WAP. Bardzo ciekawym narzędziem tej firmy jest narzędzie J2ME zezwalające na tworzenie nieskomplikowanych aplikacji mobilnych.

  Data dodania: 30 03 2012 · szczegóły wpisu »