Strony związane z hasłem 'nowy sącz':

 • Szkolenia zawodowe Nowy Sącz »

  Dzisiejszy rynek pracy cechuje się brutalnymi prawami oraz regułami, które trudno zaakceptować. Jeżeli praktycznie ciągle nie dba się o to aby mieć na nim szanse na pokonanie całej konkurencji to bardzo szybko możemy stracić jakąkolwiek nadzieję na uzyskanie dobrej pracy. Ważną elementem jest też ciągłe podnoszenie swoich kwalifikacji, nie możemy stać przecież w miejscu, bo całe nasze otoczeni szybko idzie do przodu. Zmuszeni więc jesteśmy co najmniej nadążać w tym wyścigu a najlepiej wszystkich przegonić. Na szczególną uwagę zasługują tutaj przede wszystkim najróżniejsze szkolenia zawodowe. Skorzystanie z szkolenia lub innej formy nabycia dokształcania nie jest trudne, bowiem są one organizowane nawet w urzędach pracy, całkowicie za darmo.

  Data dodania: 05 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Nowy Sącz »

  Interesuje Cię Nowy Sącz. Wszystko co się dzieje w Nowym Sączu i okolicach. Już teraz odwiedź nasz blog i przeczytaj ostatnie artykuły. Możesz je skomentować dodając swoja opinię na ten temat. Imprezy kulturalne, premiery kinowe, promocje w klepach to wszystko odnajdziesz na stronach naszego internetowego bloga. Jeśli masz ciekawą informacje dla nas koniecznie ją do nas prześlij. Opublikujemy ją w blogu.

  Data dodania: 29 09 2015 · szczegóły wpisu »
 • Oferta »

  Wyposażenie restauracji w urządzenia gastronomiczne od JG Gastro - Kraków, Krosno, Nowy Sącz, Kielce. Kliknij link do strony i sprawdź co polecamy - firma oferuje kompleksowe wyposażenie gastronomii oraz serwis urządzeń gastronomicznych. Kupisz tu urządzenia najlepszych producentów krajowych oraz zagranicznych. Asortyment to m.in. ciągi wydawcze, akcesoria kuchenne, barowe, cukiernicze jak i kostkarki, zmywarki, meble ze stali nierdzewnej, linie gastronomiczne. Skorzystaj z oferty na wyposażenie pizzerii oraz wyposażenie baru w piece konwekcyjno-parowe.

  Data dodania: 07 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Ślub Nowy Sącz »

  Wiele ważnych informacji dotyczących przygotowania oraz prowadzenia imprez weselnych. W portalu wyświetlamy firmy, które świadczą usługi wymagane przy organizacji wesela i samego ślubu. Na przykład wyszukasz domy weselne, fotografów ślubnych, kwiaciarnie, pojazdy przygotowane do ślubu, zespoły muzyczne Nowy Sącz oraz sporo innych. Portal zrzesza szczególne, które są dodawane przez samych właścicieli. Każde ogłoszenie ślubne ma najważniejsze informacje, zdjęcia wraz z możliwością kontaktu. Chcesz zaistnieć w branży weselnej w Nowym Sączu, koniecznie zgłoś własne usługi w naszym portalu - to nic nie kosztuje. Więcej informacji dostępnych na naszej stronie www.wesele.nsacz.eu. Zapraszamy gorąco.

  Data dodania: 12 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Studio Tańca Towarzyskiego Nowy Sącz »

  Akademia Tańca Nowy Sącz zaprasza gorąco wszystkie osoby chętne zagospodarowaniem wolnych chwil w koleżeńskiej i towarzyskiej atmosferze w trakcje zajęć tanecznych. jest Aneta Tucznio-Worwa jest założycielką szkoły tańca SoBeat, która jest także dyplomowanym instruktorem tańca, choreografem jak również absolwentką akademii fizycznej i szkoły muzycznej. Propozycja taneczna skierowana jest do sporego grona ludzi od dzieci aż po dorosłych, którzy mogą uzupełniać wiedzę w tej formie aktywności. Jeżeli myślisz o tańcu w Nowym Sączu to zdecydowanie skieruj swoją uwagę na szkołę tańca SoBeat. Akademia Tańca Nowy Sącz od kilku lat prężnie funkcjonuje na terenie Nowego Sącza i dysponuje wspaniałą salą przystosowaną do kursów tańca. Wyjątkowo zapraszamy na pierwszy taniec Nowy Sącz.

  Data dodania: 30 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Nieruchomości Nowy Sącz »

  Nasz dom to przedsiębiorstwo pośrednictwa w obrocie nieruchomościami a także profesjonalne biuro wyceny nieruchomości zlokalizowane w Nowym Sączu. Zajmuje się przede wszystkim pośrednictwem w przeprowadzaniu transakcji sprzedaży, wynajmu nieruchomości : mieszkań, lokali użytkowych jak również nieruchomości komercyjnych. Ma szerokie kontakty a znając właścicieli przeróżnych nieruchomości jest w stanie szybko wyszukać stosowne miejsce dla klientów. Fima z Nowego Sącza gwarantuje kompleksową obsługę klientów, począwszy od odszukania poszczególnej nieruchomości lub kontrahenta poprzez przygotowanie umów.

  Data dodania: 15 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Www.artderm.pl »

  Pragniemy zapewnić całokształt procedur leczniczych, odmładzających i upiększających w sposób najbardziej naturalny i długotrwały. Stale się rozwijamy, aby nasi klienci mogli znaleźć u nas spełnienie większości oczekiwań dotyczących zdrowia skóry, urody i upiększania. Wszystkie stosowane metody są na najwyższym poziomie europejskim, kwalifikacje potwierdzone odpowiednimi, międzynarodowymi certyfikatami.

  Data dodania: 04 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Drukarnia internetowa OPTIMAPRINT - Nowy Sącz »

  Drukarnia OPTIMAPRINT z siedzibą w Nowym Sączu poleca swoje usługi w szeroko pojętej poligrafii. Kuszące ceny w porównaniu do konkurencji, krótki czas realizacji zlecenia oraz najwyższa jakość dzięki nowoczesnej linii drukarskiej to Istotne atuty drukarni. Łatwy i szybki proces zakupów poprzez formularz online, w którym dobieramy ważne parametry: koloryt, ilość, jakość. Jeżeli szukasz profesjonalnej drukarni w Nowym Sączu, zobacz nasza stronę optimaprint.pl i zapoznaj się szczegółowo z ofertą. Naszą drukarnie kreują pasjonaci i profesjonaliści, którzy uwielbiają czytelność i estetykę – po prostu druk.

  Data dodania: 14 09 2015 · szczegóły wpisu »
 • Nowy Sącz Ubezpieczenia »

  Profesjonalne ubezpieczenia ukierunkowane do wymagań kontrahentów z terenu Nowego Sącza. Monika Jachowicz długoletni agent ubezpieczeniowy oferuje całą gamę ubezpieczeń komunikacyjnych i osobistych największego polskiego ubezpieczyciela grupy PZU. Jeżeli masz jakiekolwiek pytania z dziedziny ubezpieczeń, to z miłą chęcią odpowiem na nie. Zachęcam gorąco do kontaktu, to nic nie kosztuje i również do niczego nie obliguje.

  Data dodania: 18 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Oferty pracy Oriflame w Nowym Sączu »

  Dużo kluczowych wiadomości dotyczący możliwości zatrudnienia w Oriflame jako konsultantka. Aby zacząć w Oriflame trzeba mieć ukończone 16 lat i być zdeterminowanym do funkcjonowania. Jako konsultantka masz możliwość zarobienia każdej kwoty jaką będziesz chciała, możesz to uczynić sprzedając kosmetyki Oriflame lub tworzyć swoją sieć dystrybucji. Ogromnym przywilejem jest możliwość pracy w wybranym czasie oraz osiąganie zysków, które zależą tylko od naszej osoby. Jako nowa konsultantka Oriflame otrzymasz na starcie mnóstwo prezentów i rabatów, które z z dobrym rezultatem będziesz mogła wykorzystać w następnym okresie. Przekonaj się sama jako konsultantka Oriflame i zapisz na opisywanej stronie.

  Data dodania: 01 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Usługi księgowe nowy sącz »

  Usługi księgowe wykonywane przez przedsiębiorstwo AudytFK usytuowaną w Nowym Sączu. Podstawowymi klientami są zarówno małe jednoosobowe firmy opodatkowane w sposób zryczałtowany jak też różne spółki prawa handlowego. Siedziba firmy znajduje się w Nowym Sączu. Właścicielką firmy jest mgr Renata Stelmach, biegły rewident, posiadająca wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu ksiąg rachunkowych. Nasi klienci są aktualnie informowani o sytuacji finansowej firmy, otrzymują wszystkie prawnie wymagane raporty i zestawienia, ułatwiające podejmowanie najlepszych decyzji finansowych. Zatrudniamy tylko najlepszych ekspertów z kwestii księgowości. Siedziba firmy znajduje się w Nowym Sączu. Właścicielką firmy jest mgr Renata Stelmach, biegły rewident, posiadająca wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu ksiąg rachunkowych.

  Data dodania: 24 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Odwiedź mBank w Nowym Sączu »

  Wszystkie informacje kontaktowe dotyczące mBanku w Nowym Sączu. Możliwości otworzenia konta osobistego, lokaty długoterminowej czy kredytu na dobrych warunkach. Prezentujemy dwie placówki, sprawdź do której masz bliżej. Jeśli nie masz pewności co do zakresu usług w placówce, możesz zadzwonić i zweryfikować własne przypuszczenia. Oddział mBanku w Nowym Sączu na wyciągnięcie ręki wraz z pełnym zakresem usług bankowych.

  Data dodania: 10 12 2015 · szczegóły wpisu »
 • Biuro nieruchomości w Nowym Sączu »

  Zestawienie ogłoszeń nieruchomości, które można przesyłać bezpłatnie w parunastu działach. Za pomocą tej platformy w każdej chwili internauta może wyświetlić dowolną nieruchomość na sprzedaż, może zgłosić zainteresowanie kupnem lub wynajmem. Każda dodana nieruchomość jest precyzyjnie opisana wraz z dokładną lokalizacją, danymi właściciela oraz fotografiami ukazującymi nieruchomość. Wspólne biuro nieruchomości to inicjatywa samych użytkowników, którzy nie lubią płacić prowizji pośrednikom i pragną wziąć sprawę w swojej ręce. W serwisie ukazujemy oferty z Nowego Sącza oraz niedalekich okolic, dlatego prosimy o nie dodawanie ogłoszeń z sąsiednich obszarów. Opublikowane nieruchomości zostały podzielone na lokalizację według osiedli, aby odszukanie stosownej było błyskawiczne i proste.

  Data dodania: 04 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Meble Nowy Sącz »

  Gatunkowe meble pasujące do standardowych aranżacji w pokoju czy domu. Zasięg firmy Beno to zwłaszcza Nowy Sącz i okolice ale możemy też dostarczyć nasze meble w każdym rejonie kraju. Staramy się dopasowywać do naszych trendów, dlatego bez przerwy modernizujemy naszą gammę produktów o nowe meble, które później cieszą się dużym uznaniem. U nas możesz wybrać wszystkie rodzaje mebli od mebli do kuchni, łazienkowych, pokojowych w tym mebli bardzo dobrze nadających się w sklepach. Na chwilę obecną polecamy meble Nowy Sącz dla tutejszych mieszkańców, którzy cenią najwyższą jakość oraz profesjonalną obsługę. Duży wybór mebli pasujących do mieszkań, które są urządzone według własnych projektów. Każdy mebel jest wykonany starannie z dbałością o detale tak aby mógł służyć wiele długich lat klientowi zarówno indywidualnemu jak również firmowemu. Po więcej szczegółów zapraszamy na stronę www.beno.com.pl.

  Data dodania: 10 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Klub biznesowy Nowy Sącz »

  Klub biznesowy prowadzony przez właścicieli firm działających w różnych segmentach. Klub ma na celu wspierać i informować młode osoby jak też podnosić ich kwalifikacje zawodowe. Siedziba klubu biznesowego jest zlokalizowana w Nowym Sączu. Klub organizuje wielorakiego gatunku spotkania na których można nawiązać nowe kontakty jak również nawiązać owocną współpracę. Zrzeszeniem jakim jest klub biznesowy wspiera także młode osoby, które mogą czerpać z oferty edukacyjnej jak też sportowców, którzy mogą poszerzać swoje umiejętności.

  Data dodania: 05 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Opinie Aneta Tucznio SoBeat »

  Opinie w ramach szkoły tańca SoBeat usytuowanej w Nowym Sączu. Jeśli uczęszczałeś na jeden z kursów w szkole tańca założonej przez Anetę Tucznio to już teraz dodaj swój komentarz. Przesyłanie opinii jest trywialne i nie wymaga potężnej znajomości komputera. Wystarczy że poprawnie wypełnić pola a Twoja opinia zostanie zapisana. Przyjmujemy tylko istotne opinie zarówno negatywne jak i pozytywne, które nie obrażają żadnej ze stron. Zapraszamy.

  Data dodania: 20 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Przychodnia Batorego nowy sącz »

  Przychodnia medyczna działająca w Nowym Sączu, zatrudniająca zespół fachowych doktorów, którzy zwiększają swoją wiedzę i umiejętności dzięki czemu podnoszona jest jakość świadczonych usług. W przychodni przyjmuje dermatolog, neurolog czy pediatra. Nie musisz już czekać wieczność na konsultacje z renomowanym specjalistą wystarczy tylko że skontaktujesz się z nami i umówisz na wizytę. Wygodne godziny otwarcia pozwalają na ułożenie wizyty do grafiku pacjenta. Po większą porcję medycznych wiadomości zapraszamy na witrynę www.all-medica.com.pl.

  Data dodania: 14 01 2013 · szczegóły wpisu »