Strony związane z hasłem 'ubezpieczenia':

 • Ubezpieczenia samochodowe »

  Będąc właścicielem samochodu trzeba bezwzględnie pomyśleć nad jego ubezpieczeniem. Od siebie prezentujemy Państwu najtańsze ubezpieczenie komunikacyjne, jakie można uzyskać przy minimum formalności. W serwisie odszukać można również kalkulator ubezpieczenia samochodu do określenia wysokości składek ubezpieczeniowych. Ubezpieczenia komunikacyjne są niezmiernie ważne dla właścicieli aut, toteż wszystkie te osoby zachęcamy do odwiedzin pod wskazanym adresem. Oferujemy komfortowe korzystanie ze strony tudzież merytoryczne treści odnośnie problematyki ubezpieczeń komunikacyjnych.

  Data dodania: 23 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Ubezpieczenia komunikacyjne »

  Ubezpieczenia komunikacyjne mają na celu chronić nas, nasze finanse i nasz samochód od różnych zdarzeń związanych z ruchem pojazdu. Ubezpieczenia komunikacyjne dzielą się na obowiązkowe - ubezpieczenie OC i dobrowolne - ubezpieczenie AC, NNW, assistance i ochrony prawnej. Do ubezpieczenia OC zobligowani są wszyscy właściciele pojazdów, natomiast AC, NNW, ASS i OP to ubezpieczenia ponadpodstawowe, które można dokupić dodatkowo. Najlepiej byłoby posiadać pełen pakiet ubezpieczeń komunikacyjnych, żeby mieć poczucie pełnego bezpieczeństwa, jednak jest to spory koszt.
  Aby ułatwić wszystkim kierowcom wybór najlepszych i najtańszych ubezpieczeń komunikacyjnych stworzyliśmy internetową porównywarkę ubezpieczeń, za pomocą której mogą oni sprawdzić ceny ubezpieczeń komunikacyjnych w kilkunastu towarzystwach ubezpieczeniowych, wybrać najkorzystniejszą opcję i zamówić polisę przez internet. Szybko, łatwo, wygodnie i przede wszystkim tanio. Zapraszamy!

  Data dodania: 14 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Ranking Otwartych Funduszy Emerytalnych »

  Na naszej oficjalnej stronie internetowej możesz zapoznać się z wszelkimi informacjami dotyczącymi działalności otwartych funduszy emerytalnych. Dzięki nam będziesz w stanie dokonać w pełni samodzielnego wyboru ofe, nie ryzykując wyborem niezbyt trafionego funduszu. Dzięki odwiedzinom na naszej stronie zapoznasz się z najbardziej aktualnymi rankingami, notowaniami oraz porównaniami otwartych funduszy emerytalnych. Serdecznie zapraszam do odwiedzin.

  Data dodania: 15 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szybka zniżka »

  Tanie ubezpieczenia samochodowe i domu - ABPort - Bemowo, Ursynów, Praga. Zapraszamy do zapoznania się z poradami. Jesteśmy partnerem największych towarzystw - Warta, Compensa, PZM, Cigna Interrisk, HDI, Generali, Hestia, PTU, Uniqa, Allianz, MTU, Elvia. Oblicz składkę i zamów ofertę na ubezpieczenie komunikacyjne, samochodowe OC. W tym pakiety - Autocasco, NNW, Assistance. Aktualne promocje na stronie - zniżka za dziecko, zniżka dla policji, specjalny program dla żołnierzy. Ubezpieczenia komunikacyjne OC, AC - ubezpieczenie samochodu i mieszkania. Profesjonalna agencja zaprasza - promocje, nagrody i wyróżnienia i info co warto wiedzieć. Oferta dla osób fizycznych oraz prawnych, przenosimy wszystkie zniżki z OC na AC. Ubezpieczenie samochodu, ubezpieczenia samochodowe OC i AC - Warszawa. Mamy kilkuletnie doświadczenie - zapraszamy do skorzystania z kalkulatorów ubezpieczeniowych. Polisy, assistance, etui w prezencie.

  Data dodania: 13 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Zobacz »

  Kompleksowe porównanie ubezpieczeń - ABPORT - ubezpieczenie Warszawa. Serdecznie zapraszamy dalej - kliknij i zobacz więcej, sprawdź co polecamy. Wybierz nas bo mamy atrakcyjne ceny - polecamy nasze usługi. Posiadamy ofertę 21 towarzystw ubezpieczeniowych w jednyn miejscu, np. Generali, PZU, Hestia, Warta, PTU, Liberty Direct. Kalkulator składek AC (Autocasco) i OC online - ubezpieczenia samochodowe OC AC, ubezpieczenia firmy mieszkań i ubezpieczenia turystyczne. Zapraszamy Państwa - porównywarka ubezpieczeń, kalkulator OC.

  Data dodania: 27 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kalkulator OC AC »

  Ubezpieczenie samochodu można kupić w Polsce w co najmniej kilkudziesięciu towarzystwach ubezpieczeniowych. Ubezpieczenie samochodu sprzadają ubezpieczyciele stacjonarni: UNIQA, PZU, czy PZM, oraz towarzystwa ubezpieczeń direct: Aviva Direct, AXA Direct i inne. Nie łatwo odnaleźć tanie i dobre ubezpieczenie spośród tylu ofert, w związku z tym polecamy kalkulator OC który służy do błyskawicznego porównania OC w największych na rynku towarzystwach ubezpieczeniowych. Kalkulator OC pozwoli także wykonać porównanie ubezpieczeń AC pod względem jednocześnie składki, jak i zakresu polisy. Z kalkulatorem OC wykonasz porównanie OC, wybierzesz najtańszą polisę ubezpieczeniową i zamówisz ją online. Ponadto zaznajomisz się z tematyką ubezpieczeń OC i AC również od strony prawnej i pobierzesz ważne formularze, jak np. umowa sprzedaży samochodu.

  Data dodania: 04 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Najważniejsze ryzyka związane z użytkowaniem »

  AB Port - kompleksowe i tanie ubezpieczenia komunikacyjne. Wylicz orientacyjny koszt pakietu OC i AC Ww zależności od marki - podaj wartość pojazdu, miejsce zarejestrowania pojazdu, wiek właściciela, prawo jazdy, lata bezszkodowej jazdy. Agencja Ubezpieczeniowa AB Port, Warszawa - programy i pakiety ubezpiczeniowe. Serwis dla tych których interesują ubezpieczenia samochodu. Oferujemy tanie ubezpieczenia OC, mieszkań i turystyczne. Też pakiety czołowych towarzystw ubezpieczeniowych. Na stronie najważniejsze ryzyka związane z użytkowaniem.

  Data dodania: 10 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biuro księgowe Wrocław »

  Wizytówka www firmy oferującej szeroko pojęte doradztwo podatkowe na terenie Wrocławia jak też okolicach. W skład zespołu przedsiębiorstwa Jasiński Doradztwo wchodzą efektywni pracownicy z długoletnim doświadczeniem. Firma posiada ubezpieczenia oraz polisy, które gwarantują bezpieczeństwo każdego klienta. Obsługa księgowa firm, osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą, doradztwo podatkowe. Kooperacja z firmą stanowić będzie dużą bazę do osiągania zysków i ich systematycznego powiększania. Ludzie, które zaczynają prowadzić działalność gospodarczą uzyskują pomoc w prowadzeniu oraz poradę dotyczącą najkorzystniejszej formy opodatkowania. Wszystkie informacje dostępne na stronie internetowej.

  Data dodania: 03 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Ubezpieczenia Swarzędz »

  Ubezpieczenia mają kluczową kwestię w naszym codziennym życiu, ubezpieczamy się od różnych wypadków losowych, ubezpieczamy sprzęt RTV, pojazdy, mieszkanie. Nasza firma funkcjonuje ciągle od parunastu lat zwiększając grono stałych klientów. Oferuje doradztwo oraz usługi ubezpieczeniowe dla Klientów indywidualnych jak też firmowych w rejonie Swarzędza w konkurencyjnych cenach. Zapewniamy kompleksową obsługę, dojeżdżamy do Klienta.

  Data dodania: 06 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Najtańsze ubezpieczenia OC »

  Szukasz oferty na najtańsze ubezpieczenie OC? Dobrze trafiłeś! Stworzyliśmy serwis przeznaczony dla wszystkich dociekliwych kierowców, którzy chcą świadomie podejmować decyzje o wyborze polis komunikacyjnych. Udostępniamy na naszej stronie kalkulator OC - dzięki niemu znajdziesz najtańsze OC, tanie AC i tanie pakiety ubezpieczeń OC, AC i NNW. Ale to nie wszystko!
  Zamieszczamy na stronie wiele ciekawych publikacji związanych z ubezpieczeniami komunikacyjnymi. Można dowiedzieć się m.in. na czym polega rezygnacja z OC, czym charakteryzuje się tanie ubezpieczenie OC, jak szukać i gdzie kupować najtańsze ubezpieczenia samochodowe. Zapraszamy do porównywania ubezpieczeń na stronie tanie-ubezpieczenie-oc.pl, przemyślanych zakupów i oszczędności.

  Data dodania: 21 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Nowy Sącz Ubezpieczenia »

  Profesjonalne ubezpieczenia ukierunkowane do wymagań kontrahentów z terenu Nowego Sącza. Monika Jachowicz długoletni agent ubezpieczeniowy oferuje całą gamę ubezpieczeń komunikacyjnych i osobistych największego polskiego ubezpieczyciela grupy PZU. Jeżeli masz jakiekolwiek pytania z dziedziny ubezpieczeń, to z miłą chęcią odpowiem na nie. Zachęcam gorąco do kontaktu, to nic nie kosztuje i również do niczego nie obliguje.

  Data dodania: 18 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Egzamin teoretyczny na prawo jazdy w UK »

  Z naszym przedsiębiorstwem egzamin na prawo jazdy UK będzie profesjonalny i przyjemny. W siedzibie możecie Państwo zasięgnąć wymaganych koniecznych wiadomości, zaopatrzyć się w podręczniki jak też uzyskać skierowanie na badania lekarskie. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, dostosowując ofertę do jego potrzeb. Jeżeli chciałbyś uzyskać solidną i rzetelną wiedzę z przepisów prawa o ruchu drogowym i udzielania pierwszej pomocy, nabycia umiejętności w optymalnym prowadzeniu pojazdu zachęcamy Cię na szykowane przez nas szkolenia w miłej i bezstresowej atmosferze. Oprócz przedstawionych usług polecamy także ubezpieczenie samochodu w Anglii na korzystnych warunkach. Zapraszamy wszystkich do zapoznania się z naszą ofertą.

  Data dodania: 12 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Przeloty »

  Opisywana witryna zapewnia swoim klientom dostęp do najlepszej oferty transportowej. Osoby, jakie organizują wyjazd i szukają najlepszego przewoźnika, powinny bez zastanowienia korzystać z propozycji wspominanej strony. Znajdziemy tam wiele danych odnośnie do planowanej podróży, np. koszt biletów, ubezpieczenia wyjazdu czy też dodatkowe usługi w postaci biletów dla grup. Każdy ma możliwość liczyć na to, że dzięki temu serwisowi będzie posiadał wgląd w aktualne zniżki i z łatwością zorganizuje wyjazd w każdy zakątek naszej planety. W wypadku dodatkowych zapytań, użytkownik może zadzwonić pod numer podany na stronie, co z pewnością jest ogromnym plusem omawianego serwisu. Dzięki takiej ofercie każda wycieczka stanie się więc łatwiejsza. Oferujemy między innymi Tanie loty Polska czy Loty Zurich.

  Data dodania: 08 03 2013 · szczegóły wpisu »