Szkolnictwo, kursy Kategoria: Szkolnictwo, kursy

Szkolnictwo, kursy - ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:

 • Szkoła Pływania w Aqua Centrum Chełmiec »

  Szkoła Pływania w Aqua Centrum Chełmiec


  Aqua Centrum Chełmiec to nowoczesny obiekt posiadający kilka basenów w tym 3 torowy basen do nauki pływania. Na tym obiekcie prowadzimy zajęcia pływania dla wszystkich zainteresowanych nie zależnie od posiadanych umiejętności. Możliwość szlifowania techniki pływackiej w formie indywidualnej lub grupowej. Polecamy szczególnie lekcje indywidualne ponieważ odbywają się w czasie dogodnym dla Państwa i są zdecydowanie owocniejsze. Jeśli zależy Ci na czasie koniecznie wybierze lekcje indywidualne. Jeżeli lubisz rywalizacje i towarzystwo zalecamy dobór zajęć grupowych pływania. Pracujemy na basenie w Chełmcu - Aqua Centrum Chełmiec.

  Data dodania: 21 01 2019 · szczegóły wpisu »
 • SJO Akcent zaprasza na kursy językowe w Poznaniu! »

  SJO Akcent zaprasza na kursy językowe w Poznaniu!


  Akcent Szkoła Języków Obcych - bogata oferta kursów oraz szkoleń w jednym miejscu. Dzięki nam będziesz mówić z dobrym akcentem! Zajrzyj na naszą stronę, by dowiedzieć się więcej. Posiadamy rozbudowane usługi, wszystko po to, by każdy klient znalazł coś dla siebie. Niezależnie od wieku znajdziesz tutaj kurs, szkolenia dostosowane do poziomu zaawansowania. Przedsiębiorstwa małe, jak i te duże, mogą skorzystać z oferty kursów językowych dla firm z Poznania i okolic. Szukasz dla dziecka ciekawego pomysłu na wakacje? Polecamy letnie kursy językowe, które są dobrym pomysłem. Kursy językowe w Anglii dają możliwość sprawdzenia swoich zdolności w anglojęzycznym środowisku. Szkoła Językowa Akcent zaprasza do skorzystania ze swojej oferty.

  Data dodania: 18 04 2018 · szczegóły wpisu »
 • Sprawdzone »

  Sprawdzone


  Inbase - specjalizacja firmy to dane osobowe. Główną działalnością jest ochrona danych osobowych - realizujemy to poprzez oferowane usługi i produkty. Szkolenia ABI, kwalifikacje: ISO27001, ochrona danych osobowych, ochrona danych medycznych, administrator bezpieczeństwa informacji, kontrola dostępu do zasobów. Szkolenie ABI - kliknij teraz w link i zobacz co polecamy na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 07 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kursy językowe, Angielski Warszawa »

  Kursy językowe, Angielski Warszawa


  Konwersacje Angielski Warszawa - Szkoła językowa i Studium Języków Obcych zaprasza do nauki języków obcych na wszystkich poziomach. Zapewniamy najwyższy poziom kursów językowych, profesjonalnych lektorów języków obcych, nowoczesne pomoce naukowe do nauki języka, a także doskonałą, motywująca do nauki atmosferę zajęć. Kursy językowe, zapraszamy Państwa na Wakacyjne kursy angielskiego - Także angielski dla firm w Warszawie. Skorzystaj z oferty i przyjdź do nas na intensywny języka angielskiego lub inny kurs językowy Warszawa. Polski dla obcokrajowców, Polish for foreigners, Języki obce, Angielski native speaker Warszawa.

  Data dodania: 09 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Prawo jazdy UK »

  Prawo jazdy UK


  Szkoła jazdy zlokalizowana w centralnej części Wielkiej Brytanii zbudowana dla polskojęzycznych klientów, którzy pragną mieć prawo jazdy. Posiadamy sporo artykułów szkoleniowych, które pomogą Ci się edukować w własnym mieszkaniu. Posiadamy wyjątkowe grono specjalistów, którzy dokładnie opiszą Ci zasady efektywnego poruszania po zagranicznych ulicach. W naszej ofercie mamy atrakcyjną flotę samochodów, które są nowe i bezpieczne co bardzo ułatwia etap kształcenia w naszej szkole. Prawo jazdy w Wielkiej Brytanii jest zdecydowanie łatwiej zdobyć niż w naszej ojczyźnie a a oprócz tego tańsze. Nie wiesz od czego zacząć - skontaktuj się z naszą szkołą, wszystko Ci przedstawimy.

  Data dodania: 14 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Uczelnie Gdańsk »

  Uczelnie Gdańsk


  Na prezentowanej stronie internetowej zainteresowani maturzyści zobaczą kluczowe dla nich informacje dotyczące szkół i uniwersytetów. Zdajesz maturę? Wybierasz się na studia? To bardzo dobry portal dla Ciebie. Spis popularnych kierunków, najlepsze uczelnie w kraju to tylko początek tego, co dostaniesz na prezentowanej witrynie internetowej. Interesanci mogą też założyć konto, aby uzyskać dostęp do całej oferty serwisu. Wartościowe artykuły na pewno znajdą swoich zwolenników. Z kolei odnośnik na facebooka umożliwi Ci na bieżąco śledzić nowe informacje. Warto zajrzeć na opisywaną witrynę i dowiedzieć się więcej. Na stronie prezentowane są między innymi Studia w Katowicach czy Studia Szczecin. Serdecznie Zapraszamy.

  Data dodania: 06 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Click »

  Click


  Aktyw-bhp Warszawa - kompleksowa obsługa z zakresu bhp i p.ppż. Ośrodek Szkoleniowy z siedzibą w Warszawie istnieje od 1999 roku. Polecam, Zobacz dalej - okazja, Skorzystaj. Specjalizacja to szkolenia bph, ocena ryzyka zawodowego. Atrakcyjne ceny i korzystne warunki współpracy. Zapraszamy - nadzór bhp i szkolenia bhp Warszawa, woj. mazowieckie. Serdecznie zapraszamy Państwa dalej - sprawdź teraz, wypróbuj i skorzystaj z naszej oferty. Czytaj więcej na naszej stronie.

  Data dodania: 25 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Polecam »

  Polecam


  Centrum designu i kreatywności dla biznesu. Sprawdź nas i zobacz więcej na stronie. Organizujemy nowoczesne szkolenia dla biznesu, warsztaty dla dzieci, konferencje (sale konferencyjne - wynajem sal konferencyjnych), eventy, prowadzimy też działalność konsultingową, obejmującą innowacyjne usługi dla biznesu. Prowadzenie działalności edukacyjnej - innowacja i kreatywność, rozwój osobisty, tworzenie strategii, nowoczesne metody marketingowe. Drukowanie - druk cyfrowy, fotorealistyczny, wielkoformatowy oraz druk fotografii w wielkim formacie. Zapraszamy - szkolenia dla biznesu Poznań.

  Data dodania: 15 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Okazja »

  Okazja


  Bezpłatne szkoły policealne Atena zajmują się kształceniem ogólnokształcącym i zawodowym. Edukajca i nauka na wysokim poziomie - sprawdź nas jak najszybciej. Oddziały znajdują się w 6 miastach w Polsce. Licea ogólnokształcące dla dorosłych i bezpłatna szkoła policealna Lublin, Wrocław, Białystok, Bydgoszcz, Gdańsk, Łódź, Olsztyn. Szkoły policealne są całkowicie bezpłatne. Szkoła dla dorosłych - organizujemy także są kursy i szkolenia zawodowe. Liceum uzupełniające, Bezpłatne szkoły policealne dla dorosłych, Liceum dla dorosłych, Policealna szkoła zawodowa. Nabór zima 2012 to ostatni nabór do ULO.

  Data dodania: 12 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Rekrutacja »

  Rekrutacja


  Uczelnie wyższe Warszawa - WWSH Im. Bolesława Prusa. Wysoki poziom nauczania - studia podyplomowe, humanistyczne i uzupełniające, bezpieczeństwo narodowe studia zaoczne i studia niestacjonarne. Zarządzanie studia, politologia, pedagogika, psychologia, turystyka, ekonomia, dziennikarstwo, administracja studia Warszawa, woj. mazowieckie. Uczelnie wyższe zapraszają - zarządzanie studia, turystyka, pedagogika, psychologia studia. Polecam - kliknij i skorzystaj - okazja, sprawdź, zobacz dalej i wypróbuj naszą ofertę. Bezpieczeństwo narodowe, politologia, administracja, ekonomia, studia zaoczne Warszawa. Wybierz nas - click w link.

  Data dodania: 11 09 2012 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z kategorią: Szkolnictwo, kursy

Szkolnictwo, kursy - nowa podkategoria:

Nazwa: