Kursy i szkolenia Podkategoria: Kursy i szkolenia

 • Prawo jazdy UK »

  Prawo jazdy UK


  Szkoła jazdy zlokalizowana w centralnej części Wielkiej Brytanii zbudowana dla polskojęzycznych klientów, którzy pragną mieć prawo jazdy. Posiadamy sporo artykułów szkoleniowych, które pomogą Ci się edukować w własnym mieszkaniu. Posiadamy wyjątkowe grono specjalistów, którzy dokładnie opiszą Ci zasady efektywnego poruszania po zagranicznych ulicach. W naszej ofercie mamy atrakcyjną flotę samochodów, które są nowe i bezpieczne co bardzo ułatwia etap kształcenia w naszej szkole. Prawo jazdy w Wielkiej Brytanii jest zdecydowanie łatwiej zdobyć niż w naszej ojczyźnie a a oprócz tego tańsze. Nie wiesz od czego zacząć - skontaktuj się z naszą szkołą, wszystko Ci przedstawimy.

  Data dodania: 14 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Click »

  Click


  Aktyw-bhp Warszawa - kompleksowa obsługa z zakresu bhp i p.ppż. Ośrodek Szkoleniowy z siedzibą w Warszawie istnieje od 1999 roku. Polecam, Zobacz dalej - okazja, Skorzystaj. Specjalizacja to szkolenia bph, ocena ryzyka zawodowego. Atrakcyjne ceny i korzystne warunki współpracy. Zapraszamy - nadzór bhp i szkolenia bhp Warszawa, woj. mazowieckie. Serdecznie zapraszamy Państwa dalej - sprawdź teraz, wypróbuj i skorzystaj z naszej oferty. Czytaj więcej na naszej stronie.

  Data dodania: 25 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia Łódź »

  Szkolenia Łódź


  Zawodowe szkolenia oraz kursy przeprowadzane przez naszą firmę mają na celu uzyskanie czy też poprawienie umiejętności oraz także kwalifikacji koniecznych do wyszukania lepszej pracy lub zwiększenia jej jakości. Spośród okazałej grupy szkoleń na adnotację zasługują szkolenia oraz także kursy informatyczne, interpersonalne i integracyjne. W przypadku wątpliwości chętnie odpowiemy na wszelkie Państwa pytania Wszelkie stosowne dane kontaktowe opublikowane są na prezentowanej stronie internetowej do wejścia na którą serdecznie zapraszamy.

  Data dodania: 15 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Polecam »

  Polecam


  Centrum designu i kreatywności dla biznesu. Sprawdź nas i zobacz więcej na stronie. Organizujemy nowoczesne szkolenia dla biznesu, warsztaty dla dzieci, konferencje (sale konferencyjne - wynajem sal konferencyjnych), eventy, prowadzimy też działalność konsultingową, obejmującą innowacyjne usługi dla biznesu. Prowadzenie działalności edukacyjnej - innowacja i kreatywność, rozwój osobisty, tworzenie strategii, nowoczesne metody marketingowe. Drukowanie - druk cyfrowy, fotorealistyczny, wielkoformatowy oraz druk fotografii w wielkim formacie. Zapraszamy - szkolenia dla biznesu Poznań.

  Data dodania: 15 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Konferencje »

  Konferencje


  Prezentacja każdego obiektu zawiera potrzebne informacje, ilość miejsc przy konkretnym ustawieniu stołów, wyposażenie auli, dodatkowe atuty i inne. Na portalu możesz obejrzeć fotki sali przed rezerwacją. Organizujesz wyjazd służbowy nad morze, wyszukaj kapitalną aulę na konferencję. Dobrze zorganizowana konferencja musi odbyć się w właściwym i zaufanym miejscu. Dane adresowe każdego miejsca konferencyjnego opatrzone zostały mapą oznaczającą dokładną lokalizację. Nie musisz przeszukiwać internetu, aby wpaść na ślad właściwej sali konferencyjnej, u nas masz wiele propozycji w jednym miejscu. Szukasz sali szkoleniowej, ten portal jest dla Ciebie. Potrzebujesz sali na konferencję w Olsztynie, Rzeszowie czy Warszawie ? Komfortowe, w całości wyposażone sale na konferencje, szkolenia oraz spotkania biznesowe w jednym miejscu, przekonaj się.

  Data dodania: 08 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Prawo jazdy Rybnik »

  Prawo jazdy Rybnik


  Ośrodek szkolenia kierowców usytuowany w Rybniku. Ogromnym naszym atutem jest wykwalifikowana kadra instruktorska. Doświadczenie jak też podejście dydaktyczne pracowników stwarzają stosowne i bezstresowe warunki szkolenia dopasowane do indywidualnych predyspozycji i potrzeb kursanta. Zajęcia prowadzone są przy użyciu nowoczesnych technik dostępnych na krajowym rynku i są przygotowane w taki sposób, aby przekazać wszystkim oczekiwane informacje w możliwie ciekawej formie.

  Data dodania: 25 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Ośrodki szkoleniowe »

  Ośrodki szkoleniowe


  Jeśli poszukują państwo najodpowiedniejszego ośrodka szkoleniowego, w którym planują Państwo zorganizować konferencje lub sympozja, zapraszamy do odwidzenia witryny Konferencje.pl. Serwis ten stanowi ogromną bazę wszelkiego rodzaju hoteli konferencyjnych, w których można wynająć sale konferencyjne oraz innych ośrodków konferencyjnych. Ponadto na łamach portalu przedstawione są wszelkie przydatne informacje, które mogą pomóc w organizacji konferencji.

  Data dodania: 12 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia »

  Szkolenia


  Szkolenia telekomunikacyjne i informatyczne prowadzone przez Ośrodek Szkolenia Instytutu Łączności - Państwowy Instytut Badawczy. Szkolenia obejmują wszystkie kluczowe technologie sieciowe począwszy od radiowych na światłowodowych kończąc. Obejmują zarówno sieci w warstwie dostępowej jak i szkieletowej, w tym w warstwie fizycznej i aplikacyjnej.Ośrodek Szkolenia Instytutu Łączności – Państwowego Instytutu Badawczego. Strona prezentuje ofertę szkoleń z dziedziny szeroko rozumianego biznesu jak również szkolenia techniczne – telekomunikacyjne oraz informatyczne.

  Szkolenia prowadzone są w trybie otwartym, jak również dedykowanym, precyzyjnie dostosowanym do wymagań klienta. Prowadzimy szkolenia stacjonarne i elearningowe.

  Instytut Łączności jest nowoczesną placówką badawczo-rozwojową, zatrudniającą wśród 250 osób zespoły naukowców i specjalistów o wysokich kompetencjach w dziedzinie telekomunikacji i technik informacyjnych.
  Instytut Łączności posiada szesnastoletnie doświadczenie w dziedzinie szkoleniowej.
  Na przestrzeni tego okresu w szkoleniach, kursach, warsztatach i studiach podyplomowych (także prowadzonych we współpracy z University of Nottingham) wzięło udział ponad 5 000 osób!

  Data dodania: 27 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia »

  Szkolenia


  Obecne czasy wymagają trwałego douczania się i rozszerzania umiejętności. Wyjściem może być oddanie się pod opiekę firmy, która nam pomoże w względnie niedługim czasie tę wiedzę pozyskać. Tymczasem przed wyborem takiej firmy poprawnie jest się przedtem zastanowić i zanalizować ją pod różnymi kątami. Wskazane jest dowiedzieć się jaką posiada ona opinię na lokalnym rynku, co o niej mówią byli klienci, jakie ma referencje oraz także jakie ceny oferuje. Nasza firma KM Studio to o mocnej pozycji na rynku przedsiębiorstwo cieszące się ufnością klientów z całej Polski. Od samego początku pracujemy z ogromnym zaangażowaniem i pasją, albowiem priorytetem jest satysfakcja klienta. Wszelkie szkolenia Warszawa to specjalistyczne sesje zarządzane przez kompetentnych szkoleniowców. Naszą ofertę można pogrupować na cztery kategorie: szkolenia informatyczne, szkolenia interpersonalne, szkolenia dla szkół tudzież szkolenia indywidualne. Wszelkie szkolenia Łódź mogą odbywać się w formie zamkniętej czy też otwartej w zależności od potrzeb klienta. Reasumując pragniemy z tego miejsca zapewnić, że nie będą Państwo zawiedzeni sposobem przeprowadzonego kursu. Zrobimy co możemy, by był on prowadzony w sposób interesujący i zróżnicowany tak, żeby czas spędzony razem z nami nie był czasem straconym, lecz inwestycją, jaka będzie mogła się zwrócić w przyszłości.

  Data dodania: 04 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Sprawdzone »

  Sprawdzone


  Inbase - specjalizacja firmy to dane osobowe. Główną działalnością jest ochrona danych osobowych - realizujemy to poprzez oferowane usługi i produkty. Szkolenia ABI, kwalifikacje: ISO27001, ochrona danych osobowych, ochrona danych medycznych, administrator bezpieczeństwa informacji, kontrola dostępu do zasobów. Szkolenie ABI - kliknij teraz w link i zobacz co polecamy na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 07 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Coaching ICC »

  Coaching ICC


  W współczesnych czasach niezmiernie ważna jest zdolność rozsądnego inwestowania w swój rozwój. Żeby umieć poruszać się pośród różnorodnych propozycji szkoleń bądź kursów, trzeba na samym początku zdobyć jakąś wiedzę teoretyczną. Na powyższej stronie odnajdziecie Państwo mnóstwo informacji odnośnie tego, jak wygląda coaching w biznesie i co jest ważne, aby poprawnie działać na korzyść swoją oraz swoich celów. Ilustrujemy również wytłumaczenie, czym jest Coaching ICC; dajemy możliwość kontaktu z wyśmienitymi coachami pomagającymi wszystkim zainteresowanym w realizacji celów.

  Data dodania: 15 03 2012 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Kursy i szkolenia

Kursy i szkolenia - nowa strona:

Adres: