Szkolnictwo, kursy » Języki obce
SJO Akcent zaprasza na kursy językowe w Poznaniu! - Biały Pies pilnuje wartościowych stron.

SJO Akcent zaprasza na kursy językowe w Poznaniu!Akcent Szkoła Języków Obcych - bogata oferta kursów oraz szkoleń w jednym miejscu. Dzięki nam będziesz mówić z dobrym akcentem! Zajrzyj na naszą stronę, by dowiedzieć się więcej. Posiadamy rozbudowane usługi, wszystko po to, by każdy klient znalazł coś dla siebie. Niezależnie od wieku znajdziesz tutaj kurs, szkolenia dostosowane do poziomu zaawansowania. Przedsiębiorstwa małe, jak i te duże, mogą skorzystać z oferty kursów językowych dla firm z Poznania i okolic. Szukasz dla dziecka ciekawego pomysłu na wakacje? Polecamy letnie kursy językowe, które są dobrym pomysłem. Kursy językowe w Anglii dają możliwość sprawdzenia swoich zdolności w anglojęzycznym środowisku. Szkoła Językowa Akcent zaprasza do skorzystania ze swojej oferty.

Szczegóły strony www.akcent-poznan.com.pl:

Podlinkuj stronę www.akcent-poznan.com.pl:

SJO Akcent zaprasza na kursy językowe w Poznaniu!

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 15

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Ranking uczelni - Perspektywy.pl »

  Studia, matura czy wybór zawodu, to bardzo ważne wydarzenia w życiu. Perspektywy. pl to portal informacyjny zawierający najnowsze wiadomości z dziedziny nauki. Matura to ważne wydarzenie w życiu młodego człowieka, bądź na bieżąco!. Poznaj bliżej uczelnie i oferowane przez nie kierunki. Wybierz odpowiednie studia, sprawdź jak zmieniła się matura, poznaj jaką pozycje w rankingu zajmują interesujące Cię uczelnie. Oferujemy mnóstwo materiałów do matury, egzaminy, przydatne porady. Przejdź do czynu i podejmij się działań, które ułatwią Ci zdobycie wiedzy i umiejętności potrzebnych do zdania egzaminu dojrzałości. Nasz portal pomoże Ci w przygotowaniu się do matury, wybraniu odpowiedniego kierunku studiów oraz w zaplanowaniu swojej ścieżki kariery.

  Data dodania: 23 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła, kurs stylizacji »

  Szkoła projektowania ubioru, fotografii, teatralna i szkoła stylizacji (kurs stylizacji). - KSA - Szkoły policealne Kraków. Uczelnia artystyczna zaprasza. Szkoła projektowania ubioru - kurs kroju i szycia. Szkolenie VM, Visual merchandising, projektowanie ubioru, kursy i warsztaty fotograficzne, warsztaty aktorskie. Szkoły policealne Kraków - projektowanie mody, kursy i warsztaty fotografii. Szkoły policealne zapraszają - kurs kroju i szycia. Szkoła stylizacji zaprasza na kurs stylizacji.

  Data dodania: 16 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia »

  Szkolenia telekomunikacyjne i informatyczne prowadzone przez Ośrodek Szkolenia Instytutu Łączności - Państwowy Instytut Badawczy. Szkolenia obejmują wszystkie kluczowe technologie sieciowe począwszy od radiowych na światłowodowych kończąc. Obejmują zarówno sieci w warstwie dostępowej jak i szkieletowej, w tym w warstwie fizycznej i aplikacyjnej.Ośrodek Szkolenia Instytutu Łączności – Państwowego Instytutu Badawczego. Strona prezentuje ofertę szkoleń z dziedziny szeroko rozumianego biznesu jak również szkolenia techniczne – telekomunikacyjne oraz informatyczne.

  Szkolenia prowadzone są w trybie otwartym, jak również dedykowanym, precyzyjnie dostosowanym do wymagań klienta. Prowadzimy szkolenia stacjonarne i elearningowe.

  Instytut Łączności jest nowoczesną placówką badawczo-rozwojową, zatrudniającą wśród 250 osób zespoły naukowców i specjalistów o wysokich kompetencjach w dziedzinie telekomunikacji i technik informacyjnych.
  Instytut Łączności posiada szesnastoletnie doświadczenie w dziedzinie szkoleniowej.
  Na przestrzeni tego okresu w szkoleniach, kursach, warsztatach i studiach podyplomowych (także prowadzonych we współpracy z University of Nottingham) wzięło udział ponad 5 000 osób!

  Data dodania: 27 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Konferencje »

  Prezentacja każdego obiektu zawiera potrzebne informacje, ilość miejsc przy konkretnym ustawieniu stołów, wyposażenie auli, dodatkowe atuty i inne. Na portalu możesz obejrzeć fotki sali przed rezerwacją. Organizujesz wyjazd służbowy nad morze, wyszukaj kapitalną aulę na konferencję. Dobrze zorganizowana konferencja musi odbyć się w właściwym i zaufanym miejscu. Dane adresowe każdego miejsca konferencyjnego opatrzone zostały mapą oznaczającą dokładną lokalizację. Nie musisz przeszukiwać internetu, aby wpaść na ślad właściwej sali konferencyjnej, u nas masz wiele propozycji w jednym miejscu. Szukasz sali szkoleniowej, ten portal jest dla Ciebie. Potrzebujesz sali na konferencję w Olsztynie, Rzeszowie czy Warszawie ? Komfortowe, w całości wyposażone sale na konferencje, szkolenia oraz spotkania biznesowe w jednym miejscu, przekonaj się.

  Data dodania: 08 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Okazja »

  Bezpłatne szkoły policealne Atena zajmują się kształceniem ogólnokształcącym i zawodowym. Edukajca i nauka na wysokim poziomie - sprawdź nas jak najszybciej. Oddziały znajdują się w 6 miastach w Polsce. Licea ogólnokształcące dla dorosłych i bezpłatna szkoła policealna Lublin, Wrocław, Białystok, Bydgoszcz, Gdańsk, Łódź, Olsztyn. Szkoły policealne są całkowicie bezpłatne. Szkoła dla dorosłych - organizujemy także są kursy i szkolenia zawodowe. Liceum uzupełniające, Bezpłatne szkoły policealne dla dorosłych, Liceum dla dorosłych, Policealna szkoła zawodowa. Nabór zima 2012 to ostatni nabór do ULO.

  Data dodania: 12 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Prawo jazdy UK »

  Szkoła jazdy zlokalizowana w centralnej części Wielkiej Brytanii zbudowana dla polskojęzycznych klientów, którzy pragną mieć prawo jazdy. Posiadamy sporo artykułów szkoleniowych, które pomogą Ci się edukować w własnym mieszkaniu. Posiadamy wyjątkowe grono specjalistów, którzy dokładnie opiszą Ci zasady efektywnego poruszania po zagranicznych ulicach. W naszej ofercie mamy atrakcyjną flotę samochodów, które są nowe i bezpieczne co bardzo ułatwia etap kształcenia w naszej szkole. Prawo jazdy w Wielkiej Brytanii jest zdecydowanie łatwiej zdobyć niż w naszej ojczyźnie a a oprócz tego tańsze. Nie wiesz od czego zacząć - skontaktuj się z naszą szkołą, wszystko Ci przedstawimy.

  Data dodania: 14 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kursy językowe, Angielski Warszawa »

  Konwersacje Angielski Warszawa - Szkoła językowa i Studium Języków Obcych zaprasza do nauki języków obcych na wszystkich poziomach. Zapewniamy najwyższy poziom kursów językowych, profesjonalnych lektorów języków obcych, nowoczesne pomoce naukowe do nauki języka, a także doskonałą, motywująca do nauki atmosferę zajęć. Kursy językowe, zapraszamy Państwa na Wakacyjne kursy angielskiego - Także angielski dla firm w Warszawie. Skorzystaj z oferty i przyjdź do nas na intensywny języka angielskiego lub inny kurs językowy Warszawa. Polski dla obcokrajowców, Polish for foreigners, Języki obce, Angielski native speaker Warszawa.

  Data dodania: 09 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Sprawdzone »

  Inbase - specjalizacja firmy to dane osobowe. Główną działalnością jest ochrona danych osobowych - realizujemy to poprzez oferowane usługi i produkty. Szkolenia ABI, kwalifikacje: ISO27001, ochrona danych osobowych, ochrona danych medycznych, administrator bezpieczeństwa informacji, kontrola dostępu do zasobów. Szkolenie ABI - kliknij teraz w link i zobacz co polecamy na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 07 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła Pływania w Aqua Centrum Chełmiec »

  Aqua Centrum Chełmiec to nowoczesny obiekt posiadający kilka basenów w tym 3 torowy basen do nauki pływania. Na tym obiekcie prowadzimy zajęcia pływania dla wszystkich zainteresowanych nie zależnie od posiadanych umiejętności. Możliwość szlifowania techniki pływackiej w formie indywidualnej lub grupowej. Polecamy szczególnie lekcje indywidualne ponieważ odbywają się w czasie dogodnym dla Państwa i są zdecydowanie owocniejsze. Jeśli zależy Ci na czasie koniecznie wybierze lekcje indywidualne. Jeżeli lubisz rywalizacje i towarzystwo zalecamy dobór zajęć grupowych pływania. Pracujemy na basenie w Chełmcu - Aqua Centrum Chełmiec.

  Data dodania: 21 01 2019 · szczegóły wpisu »