Szkolnictwo, kursy » Języki obce
SJO Akcent zaprasza na kursy językowe w Poznaniu! - Biały Pies pilnuje wartościowych stron.

SJO Akcent zaprasza na kursy językowe w Poznaniu!Akcent Szkoła Języków Obcych - bogata oferta kursów oraz szkoleń w jednym miejscu. Dzięki nam będziesz mówić z dobrym akcentem! Zajrzyj na naszą stronę, by dowiedzieć się więcej. Posiadamy rozbudowane usługi, wszystko po to, by każdy klient znalazł coś dla siebie. Niezależnie od wieku znajdziesz tutaj kurs, szkolenia dostosowane do poziomu zaawansowania. Przedsiębiorstwa małe, jak i te duże, mogą skorzystać z oferty kursów językowych dla firm z Poznania i okolic. Szukasz dla dziecka ciekawego pomysłu na wakacje? Polecamy letnie kursy językowe, które są dobrym pomysłem. Kursy językowe w Anglii dają możliwość sprawdzenia swoich zdolności w anglojęzycznym środowisku. Szkoła Językowa Akcent zaprasza do skorzystania ze swojej oferty.

Szczegóły strony www.akcent-poznan.com.pl:

Podlinkuj stronę www.akcent-poznan.com.pl:

SJO Akcent zaprasza na kursy językowe w Poznaniu!

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 12

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Mały Europejczyk Przedszkole bielsko »

  "Mały Europejczyk" to niepubliczne przedszkole anglojęzyczne w Bielsku - Białej gdzie stworzyliśmy miejsce w którym najważniejsze jest szczęście dziecka i dwustronny szacunek. Chcemy ażeby nasze przedszkole kojarzyło się z radością, zabawą i spędzaniem czasu z przyjaciółmi.
  Dzieci w wieku przedszkolnym mają nieograniczoną chęć uczenia się. Poznają świat w zawrotnym tempie. W całości radzą sobie z nauką, gdyż poznają świat wszystkimi zmysłami, a w wykonywanie czynności angażują całe ciało.
  W naszym przedszkolu sądzimy, iż stymulując postęp małego dziecka należy w równym stopniu wpływać na jego rozwój intelektualny, emocjonalny i sprawność fizyczną. Wszechstronność, z jaką dziecko będzie poznawało świat, uprości mu poszukiwanie ciekawych informacji i nabywanie nowych sprawności.
  Nasze przedszkole jest przedszkolem anglojęzycznym, w którym dzieci mają połączenie z językiem angielskim przez cały dzień. Wykorzystując dziecięcą otwartość na naukę języków zagranicznych i ogromną chłonność umysłu małych dzieci, staramy się stworzyć naszym wychowankom możliwość poznania języka angielskiego w sposób naturalny. W zwyczajnych, codziennych sytuacjach, w nauce i w zabawie, nauczycielki wołają do dzieci w języku angielskim.
  Przedszkole daje możliwość dzieciom udział w rozszerzonym programie edukacji europejskiej, poprzez co rozbudzają swoją ciekawość świata i ludzi. A wszystko przy znakomitej zabawie: dzieci poznają słówka i podstawowe zwroty w języku angielskim, poznają zwyczaje, architekturę, narodowe tańce i piosenki.
  "Mały Europejczyk" ma znakomite warunki lokalowe. Jasne, kolorowe sale wyposażone są w kolorowe mebelki i bogate, urozmaicone zestawy zabawek i pomocy dydaktycznych.
  W naszym przedszkolu anglojęzycznym darzymy szacunkiem prawa dzieci. Robota z dziećmi jest naszą pasją. Razem zabiegamy o to, żeby w naszym przedszkolu była odczuwalna rodzinna atmosfera .

  Data dodania: 02 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Prawo jazdy Rybnik »

  Ośrodek szkolenia kierowców usytuowany w Rybniku. Ogromnym naszym atutem jest wykwalifikowana kadra instruktorska. Doświadczenie jak też podejście dydaktyczne pracowników stwarzają stosowne i bezstresowe warunki szkolenia dopasowane do indywidualnych predyspozycji i potrzeb kursanta. Zajęcia prowadzone są przy użyciu nowoczesnych technik dostępnych na krajowym rynku i są przygotowane w taki sposób, aby przekazać wszystkim oczekiwane informacje w możliwie ciekawej formie.

  Data dodania: 25 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Coaching ICC »

  W współczesnych czasach niezmiernie ważna jest zdolność rozsądnego inwestowania w swój rozwój. Żeby umieć poruszać się pośród różnorodnych propozycji szkoleń bądź kursów, trzeba na samym początku zdobyć jakąś wiedzę teoretyczną. Na powyższej stronie odnajdziecie Państwo mnóstwo informacji odnośnie tego, jak wygląda coaching w biznesie i co jest ważne, aby poprawnie działać na korzyść swoją oraz swoich celów. Ilustrujemy również wytłumaczenie, czym jest Coaching ICC; dajemy możliwość kontaktu z wyśmienitymi coachami pomagającymi wszystkim zainteresowanym w realizacji celów.

  Data dodania: 15 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Studia »

  studia to wyśmienity okres w życiu wszystkich ludzi. Wielka oglądalność powoduje, iż nasz portal stoi na naczelnym położeniu w Google. Myślisz o wyborze szkoły. Interesuje Cię administracja, prawo oraz kartografia, nie wiesz na którym z owych dziedzin się skoncentrować, wyszukaj obok nas studia, jakie Cię satysfakcjonują. Szukasz szkoły pedagogicznej, przetestuj naszą stronę. Do najbardziej lubianych kierunków nauczania zalicza się prawo oraz administracja. Nawołujemy do zabierania głosu na forum. Wielka lista uczelni z Polski. Na forum możesz porozmawiać z osobami, które znajduja się w analogicznej sytuacji. Jeżeli śnisz o studiach prestiżowej uczelni zobacz ofertę SGH lub SGGW. Interesują Cię studia w języku angielskim, odnajdź zakładkę zadedykowaną temu przedmiotowi.

  Data dodania: 02 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia »

  Obecne czasy wymagają trwałego douczania się i rozszerzania umiejętności. Wyjściem może być oddanie się pod opiekę firmy, która nam pomoże w względnie niedługim czasie tę wiedzę pozyskać. Tymczasem przed wyborem takiej firmy poprawnie jest się przedtem zastanowić i zanalizować ją pod różnymi kątami. Wskazane jest dowiedzieć się jaką posiada ona opinię na lokalnym rynku, co o niej mówią byli klienci, jakie ma referencje oraz także jakie ceny oferuje. Nasza firma KM Studio to o mocnej pozycji na rynku przedsiębiorstwo cieszące się ufnością klientów z całej Polski. Od samego początku pracujemy z ogromnym zaangażowaniem i pasją, albowiem priorytetem jest satysfakcja klienta. Wszelkie szkolenia Warszawa to specjalistyczne sesje zarządzane przez kompetentnych szkoleniowców. Naszą ofertę można pogrupować na cztery kategorie: szkolenia informatyczne, szkolenia interpersonalne, szkolenia dla szkół tudzież szkolenia indywidualne. Wszelkie szkolenia Łódź mogą odbywać się w formie zamkniętej czy też otwartej w zależności od potrzeb klienta. Reasumując pragniemy z tego miejsca zapewnić, że nie będą Państwo zawiedzeni sposobem przeprowadzonego kursu. Zrobimy co możemy, by był on prowadzony w sposób interesujący i zróżnicowany tak, żeby czas spędzony razem z nami nie był czasem straconym, lecz inwestycją, jaka będzie mogła się zwrócić w przyszłości.

  Data dodania: 04 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Prawo jazdy w Wielkiej Brytanii »

  Polskojęzyczny portal www o testach, kursach i egzaminie na prawo jazdy w UK. Z naszego serwisu dowiesz się jakie oczekiwania musisz spełnić aby otrzymać prawo jazdy umożliwiające jazdę autem w wielu państwach. Chcemy się aby nasz portal był źródłem najnowszych wiadomości dla polaków przebywających w Anglii, którzy chcą uzyskać prawo jazdy. Po zapoznaniu się z kluczowymi wiadomościami będziesz mógł udać się na egzamin w pełni przygotowany. Zachęcamy do lektury.

  Data dodania: 10 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Okazja »

  Bezpłatne szkoły policealne Atena zajmują się kształceniem ogólnokształcącym i zawodowym. Edukajca i nauka na wysokim poziomie - sprawdź nas jak najszybciej. Oddziały znajdują się w 6 miastach w Polsce. Licea ogólnokształcące dla dorosłych i bezpłatna szkoła policealna Lublin, Wrocław, Białystok, Bydgoszcz, Gdańsk, Łódź, Olsztyn. Szkoły policealne są całkowicie bezpłatne. Szkoła dla dorosłych - organizujemy także są kursy i szkolenia zawodowe. Liceum uzupełniające, Bezpłatne szkoły policealne dla dorosłych, Liceum dla dorosłych, Policealna szkoła zawodowa. Nabór zima 2012 to ostatni nabór do ULO.

  Data dodania: 12 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Polecam »

  Centrum designu i kreatywności dla biznesu. Sprawdź nas i zobacz więcej na stronie. Organizujemy nowoczesne szkolenia dla biznesu, warsztaty dla dzieci, konferencje (sale konferencyjne - wynajem sal konferencyjnych), eventy, prowadzimy też działalność konsultingową, obejmującą innowacyjne usługi dla biznesu. Prowadzenie działalności edukacyjnej - innowacja i kreatywność, rozwój osobisty, tworzenie strategii, nowoczesne metody marketingowe. Drukowanie - druk cyfrowy, fotorealistyczny, wielkoformatowy oraz druk fotografii w wielkim formacie. Zapraszamy - szkolenia dla biznesu Poznań.

  Data dodania: 15 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kursy językowe, Angielski Warszawa »

  Konwersacje Angielski Warszawa - Szkoła językowa i Studium Języków Obcych zaprasza do nauki języków obcych na wszystkich poziomach. Zapewniamy najwyższy poziom kursów językowych, profesjonalnych lektorów języków obcych, nowoczesne pomoce naukowe do nauki języka, a także doskonałą, motywująca do nauki atmosferę zajęć. Kursy językowe, zapraszamy Państwa na Wakacyjne kursy angielskiego - Także angielski dla firm w Warszawie. Skorzystaj z oferty i przyjdź do nas na intensywny języka angielskiego lub inny kurs językowy Warszawa. Polski dla obcokrajowców, Polish for foreigners, Języki obce, Angielski native speaker Warszawa.

  Data dodania: 09 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Sprawdzone »

  Inbase - specjalizacja firmy to dane osobowe. Główną działalnością jest ochrona danych osobowych - realizujemy to poprzez oferowane usługi i produkty. Szkolenia ABI, kwalifikacje: ISO27001, ochrona danych osobowych, ochrona danych medycznych, administrator bezpieczeństwa informacji, kontrola dostępu do zasobów. Szkolenie ABI - kliknij teraz w link i zobacz co polecamy na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 07 12 2013 · szczegóły wpisu »