Szkolnictwo, kursy » Języki obce
SJO Akcent zaprasza na kursy językowe w Poznaniu! - Biały Pies pilnuje wartościowych stron.

SJO Akcent zaprasza na kursy językowe w Poznaniu!Akcent Szkoła Języków Obcych - bogata oferta kursów oraz szkoleń w jednym miejscu. Dzięki nam będziesz mówić z dobrym akcentem! Zajrzyj na naszą stronę, by dowiedzieć się więcej. Posiadamy rozbudowane usługi, wszystko po to, by każdy klient znalazł coś dla siebie. Niezależnie od wieku znajdziesz tutaj kurs, szkolenia dostosowane do poziomu zaawansowania. Przedsiębiorstwa małe, jak i te duże, mogą skorzystać z oferty kursów językowych dla firm z Poznania i okolic. Szukasz dla dziecka ciekawego pomysłu na wakacje? Polecamy letnie kursy językowe, które są dobrym pomysłem. Kursy językowe w Anglii dają możliwość sprawdzenia swoich zdolności w anglojęzycznym środowisku. Szkoła Językowa Akcent zaprasza do skorzystania ze swojej oferty.

Szczegóły strony www.akcent-poznan.com.pl:

Podlinkuj stronę www.akcent-poznan.com.pl:

SJO Akcent zaprasza na kursy językowe w Poznaniu!

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 12

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Ośrodki szkoleniowe »

  Jeśli poszukują państwo najodpowiedniejszego ośrodka szkoleniowego, w którym planują Państwo zorganizować konferencje lub sympozja, zapraszamy do odwidzenia witryny Konferencje.pl. Serwis ten stanowi ogromną bazę wszelkiego rodzaju hoteli konferencyjnych, w których można wynająć sale konferencyjne oraz innych ośrodków konferencyjnych. Ponadto na łamach portalu przedstawione są wszelkie przydatne informacje, które mogą pomóc w organizacji konferencji.

  Data dodania: 12 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Mały Europejczyk Przedszkole bielsko »

  "Mały Europejczyk" to niepubliczne przedszkole anglojęzyczne w Bielsku - Białej gdzie stworzyliśmy miejsce w którym najważniejsze jest szczęście dziecka i dwustronny szacunek. Chcemy ażeby nasze przedszkole kojarzyło się z radością, zabawą i spędzaniem czasu z przyjaciółmi.
  Dzieci w wieku przedszkolnym mają nieograniczoną chęć uczenia się. Poznają świat w zawrotnym tempie. W całości radzą sobie z nauką, gdyż poznają świat wszystkimi zmysłami, a w wykonywanie czynności angażują całe ciało.
  W naszym przedszkolu sądzimy, iż stymulując postęp małego dziecka należy w równym stopniu wpływać na jego rozwój intelektualny, emocjonalny i sprawność fizyczną. Wszechstronność, z jaką dziecko będzie poznawało świat, uprości mu poszukiwanie ciekawych informacji i nabywanie nowych sprawności.
  Nasze przedszkole jest przedszkolem anglojęzycznym, w którym dzieci mają połączenie z językiem angielskim przez cały dzień. Wykorzystując dziecięcą otwartość na naukę języków zagranicznych i ogromną chłonność umysłu małych dzieci, staramy się stworzyć naszym wychowankom możliwość poznania języka angielskiego w sposób naturalny. W zwyczajnych, codziennych sytuacjach, w nauce i w zabawie, nauczycielki wołają do dzieci w języku angielskim.
  Przedszkole daje możliwość dzieciom udział w rozszerzonym programie edukacji europejskiej, poprzez co rozbudzają swoją ciekawość świata i ludzi. A wszystko przy znakomitej zabawie: dzieci poznają słówka i podstawowe zwroty w języku angielskim, poznają zwyczaje, architekturę, narodowe tańce i piosenki.
  "Mały Europejczyk" ma znakomite warunki lokalowe. Jasne, kolorowe sale wyposażone są w kolorowe mebelki i bogate, urozmaicone zestawy zabawek i pomocy dydaktycznych.
  W naszym przedszkolu anglojęzycznym darzymy szacunkiem prawa dzieci. Robota z dziećmi jest naszą pasją. Razem zabiegamy o to, żeby w naszym przedszkolu była odczuwalna rodzinna atmosfera .

  Data dodania: 02 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Ranking uczelni - Perspektywy.pl »

  Studia, matura czy wybór zawodu, to bardzo ważne wydarzenia w życiu. Perspektywy. pl to portal informacyjny zawierający najnowsze wiadomości z dziedziny nauki. Matura to ważne wydarzenie w życiu młodego człowieka, bądź na bieżąco!. Poznaj bliżej uczelnie i oferowane przez nie kierunki. Wybierz odpowiednie studia, sprawdź jak zmieniła się matura, poznaj jaką pozycje w rankingu zajmują interesujące Cię uczelnie. Oferujemy mnóstwo materiałów do matury, egzaminy, przydatne porady. Przejdź do czynu i podejmij się działań, które ułatwią Ci zdobycie wiedzy i umiejętności potrzebnych do zdania egzaminu dojrzałości. Nasz portal pomoże Ci w przygotowaniu się do matury, wybraniu odpowiedniego kierunku studiów oraz w zaplanowaniu swojej ścieżki kariery.

  Data dodania: 23 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła, kurs stylizacji »

  Szkoła projektowania ubioru, fotografii, teatralna i szkoła stylizacji (kurs stylizacji). - KSA - Szkoły policealne Kraków. Uczelnia artystyczna zaprasza. Szkoła projektowania ubioru - kurs kroju i szycia. Szkolenie VM, Visual merchandising, projektowanie ubioru, kursy i warsztaty fotograficzne, warsztaty aktorskie. Szkoły policealne Kraków - projektowanie mody, kursy i warsztaty fotografii. Szkoły policealne zapraszają - kurs kroju i szycia. Szkoła stylizacji zaprasza na kurs stylizacji.

  Data dodania: 16 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Technik farmaceutyczny »

  Szkoły Policealne - TEB. Szkoły Policealne Towarzytwa Edukacji Bankowej SA - Szkoła Informatyki i Internetu, Studium Zdrowia i Urody, Szkoła Europejska, Szkoła Turystyki, Studium Edukacji Społecznej, Projektowania i Reklamy. 60 atrakcyjnych kierunków: Technik usług kosmetycznych i usług fryzjerskich takż Technik masażysta i Technik farmaceutyczny. Wizaż i stylizacja paznokci, Technik informatyk, Grafika komputerowa i DTP, Administracja i finanse, Dekorator wnętrz, Transport międzynarodowy, Technik logistyk, BHP, Technik obsługi turystycznej. Serdecznie Zapraszamy - Szkoła policealna.

  Data dodania: 02 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia »

  Szkolenia telekomunikacyjne i informatyczne prowadzone przez Ośrodek Szkolenia Instytutu Łączności - Państwowy Instytut Badawczy. Szkolenia obejmują wszystkie kluczowe technologie sieciowe począwszy od radiowych na światłowodowych kończąc. Obejmują zarówno sieci w warstwie dostępowej jak i szkieletowej, w tym w warstwie fizycznej i aplikacyjnej.Ośrodek Szkolenia Instytutu Łączności – Państwowego Instytutu Badawczego. Strona prezentuje ofertę szkoleń z dziedziny szeroko rozumianego biznesu jak również szkolenia techniczne – telekomunikacyjne oraz informatyczne.

  Szkolenia prowadzone są w trybie otwartym, jak również dedykowanym, precyzyjnie dostosowanym do wymagań klienta. Prowadzimy szkolenia stacjonarne i elearningowe.

  Instytut Łączności jest nowoczesną placówką badawczo-rozwojową, zatrudniającą wśród 250 osób zespoły naukowców i specjalistów o wysokich kompetencjach w dziedzinie telekomunikacji i technik informacyjnych.
  Instytut Łączności posiada szesnastoletnie doświadczenie w dziedzinie szkoleniowej.
  Na przestrzeni tego okresu w szkoleniach, kursach, warsztatach i studiach podyplomowych (także prowadzonych we współpracy z University of Nottingham) wzięło udział ponad 5 000 osób!

  Data dodania: 27 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Click »

  Aktyw-bhp Warszawa - kompleksowa obsługa z zakresu bhp i p.ppż. Ośrodek Szkoleniowy z siedzibą w Warszawie istnieje od 1999 roku. Polecam, Zobacz dalej - okazja, Skorzystaj. Specjalizacja to szkolenia bph, ocena ryzyka zawodowego. Atrakcyjne ceny i korzystne warunki współpracy. Zapraszamy - nadzór bhp i szkolenia bhp Warszawa, woj. mazowieckie. Serdecznie zapraszamy Państwa dalej - sprawdź teraz, wypróbuj i skorzystaj z naszej oferty. Czytaj więcej na naszej stronie.

  Data dodania: 25 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Uczelnie Gdańsk »

  Na prezentowanej stronie internetowej zainteresowani maturzyści zobaczą kluczowe dla nich informacje dotyczące szkół i uniwersytetów. Zdajesz maturę? Wybierasz się na studia? To bardzo dobry portal dla Ciebie. Spis popularnych kierunków, najlepsze uczelnie w kraju to tylko początek tego, co dostaniesz na prezentowanej witrynie internetowej. Interesanci mogą też założyć konto, aby uzyskać dostęp do całej oferty serwisu. Wartościowe artykuły na pewno znajdą swoich zwolenników. Z kolei odnośnik na facebooka umożliwi Ci na bieżąco śledzić nowe informacje. Warto zajrzeć na opisywaną witrynę i dowiedzieć się więcej. Na stronie prezentowane są między innymi Studia w Katowicach czy Studia Szczecin. Serdecznie Zapraszamy.

  Data dodania: 06 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kursy językowe, Angielski Warszawa »

  Konwersacje Angielski Warszawa - Szkoła językowa i Studium Języków Obcych zaprasza do nauki języków obcych na wszystkich poziomach. Zapewniamy najwyższy poziom kursów językowych, profesjonalnych lektorów języków obcych, nowoczesne pomoce naukowe do nauki języka, a także doskonałą, motywująca do nauki atmosferę zajęć. Kursy językowe, zapraszamy Państwa na Wakacyjne kursy angielskiego - Także angielski dla firm w Warszawie. Skorzystaj z oferty i przyjdź do nas na intensywny języka angielskiego lub inny kurs językowy Warszawa. Polski dla obcokrajowców, Polish for foreigners, Języki obce, Angielski native speaker Warszawa.

  Data dodania: 09 09 2013 · szczegóły wpisu »