Szkolnictwo, kursy » Języki obce
SJO Akcent zaprasza na kursy językowe w Poznaniu! - Biały Pies pilnuje wartościowych stron.

SJO Akcent zaprasza na kursy językowe w Poznaniu!Akcent Szkoła Języków Obcych - bogata oferta kursów oraz szkoleń w jednym miejscu. Dzięki nam będziesz mówić z dobrym akcentem! Zajrzyj na naszą stronę, by dowiedzieć się więcej. Posiadamy rozbudowane usługi, wszystko po to, by każdy klient znalazł coś dla siebie. Niezależnie od wieku znajdziesz tutaj kurs, szkolenia dostosowane do poziomu zaawansowania. Przedsiębiorstwa małe, jak i te duże, mogą skorzystać z oferty kursów językowych dla firm z Poznania i okolic. Szukasz dla dziecka ciekawego pomysłu na wakacje? Polecamy letnie kursy językowe, które są dobrym pomysłem. Kursy językowe w Anglii dają możliwość sprawdzenia swoich zdolności w anglojęzycznym środowisku. Szkoła Językowa Akcent zaprasza do skorzystania ze swojej oferty.

Szczegóły strony www.akcent-poznan.com.pl:

Podlinkuj stronę www.akcent-poznan.com.pl:

SJO Akcent zaprasza na kursy językowe w Poznaniu!

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 6

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Ośrodki szkoleniowe »

  Jeśli poszukują państwo najodpowiedniejszego ośrodka szkoleniowego, w którym planują Państwo zorganizować konferencje lub sympozja, zapraszamy do odwidzenia witryny Konferencje.pl. Serwis ten stanowi ogromną bazę wszelkiego rodzaju hoteli konferencyjnych, w których można wynająć sale konferencyjne oraz innych ośrodków konferencyjnych. Ponadto na łamach portalu przedstawione są wszelkie przydatne informacje, które mogą pomóc w organizacji konferencji.

  Data dodania: 12 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Mały Europejczyk Przedszkole bielsko »

  "Mały Europejczyk" to niepubliczne przedszkole anglojęzyczne w Bielsku - Białej gdzie stworzyliśmy miejsce w którym najważniejsze jest szczęście dziecka i dwustronny szacunek. Chcemy ażeby nasze przedszkole kojarzyło się z radością, zabawą i spędzaniem czasu z przyjaciółmi.
  Dzieci w wieku przedszkolnym mają nieograniczoną chęć uczenia się. Poznają świat w zawrotnym tempie. W całości radzą sobie z nauką, gdyż poznają świat wszystkimi zmysłami, a w wykonywanie czynności angażują całe ciało.
  W naszym przedszkolu sądzimy, iż stymulując postęp małego dziecka należy w równym stopniu wpływać na jego rozwój intelektualny, emocjonalny i sprawność fizyczną. Wszechstronność, z jaką dziecko będzie poznawało świat, uprości mu poszukiwanie ciekawych informacji i nabywanie nowych sprawności.
  Nasze przedszkole jest przedszkolem anglojęzycznym, w którym dzieci mają połączenie z językiem angielskim przez cały dzień. Wykorzystując dziecięcą otwartość na naukę języków zagranicznych i ogromną chłonność umysłu małych dzieci, staramy się stworzyć naszym wychowankom możliwość poznania języka angielskiego w sposób naturalny. W zwyczajnych, codziennych sytuacjach, w nauce i w zabawie, nauczycielki wołają do dzieci w języku angielskim.
  Przedszkole daje możliwość dzieciom udział w rozszerzonym programie edukacji europejskiej, poprzez co rozbudzają swoją ciekawość świata i ludzi. A wszystko przy znakomitej zabawie: dzieci poznają słówka i podstawowe zwroty w języku angielskim, poznają zwyczaje, architekturę, narodowe tańce i piosenki.
  "Mały Europejczyk" ma znakomite warunki lokalowe. Jasne, kolorowe sale wyposażone są w kolorowe mebelki i bogate, urozmaicone zestawy zabawek i pomocy dydaktycznych.
  W naszym przedszkolu anglojęzycznym darzymy szacunkiem prawa dzieci. Robota z dziećmi jest naszą pasją. Razem zabiegamy o to, żeby w naszym przedszkolu była odczuwalna rodzinna atmosfera .

  Data dodania: 02 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła, kurs stylizacji »

  Szkoła projektowania ubioru, fotografii, teatralna i szkoła stylizacji (kurs stylizacji). - KSA - Szkoły policealne Kraków. Uczelnia artystyczna zaprasza. Szkoła projektowania ubioru - kurs kroju i szycia. Szkolenie VM, Visual merchandising, projektowanie ubioru, kursy i warsztaty fotograficzne, warsztaty aktorskie. Szkoły policealne Kraków - projektowanie mody, kursy i warsztaty fotografii. Szkoły policealne zapraszają - kurs kroju i szycia. Szkoła stylizacji zaprasza na kurs stylizacji.

  Data dodania: 16 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Technik farmaceutyczny »

  Szkoły Policealne - TEB. Szkoły Policealne Towarzytwa Edukacji Bankowej SA - Szkoła Informatyki i Internetu, Studium Zdrowia i Urody, Szkoła Europejska, Szkoła Turystyki, Studium Edukacji Społecznej, Projektowania i Reklamy. 60 atrakcyjnych kierunków: Technik usług kosmetycznych i usług fryzjerskich takż Technik masażysta i Technik farmaceutyczny. Wizaż i stylizacja paznokci, Technik informatyk, Grafika komputerowa i DTP, Administracja i finanse, Dekorator wnętrz, Transport międzynarodowy, Technik logistyk, BHP, Technik obsługi turystycznej. Serdecznie Zapraszamy - Szkoła policealna.

  Data dodania: 02 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia »

  Obecne czasy wymagają trwałego douczania się i rozszerzania umiejętności. Wyjściem może być oddanie się pod opiekę firmy, która nam pomoże w względnie niedługim czasie tę wiedzę pozyskać. Tymczasem przed wyborem takiej firmy poprawnie jest się przedtem zastanowić i zanalizować ją pod różnymi kątami. Wskazane jest dowiedzieć się jaką posiada ona opinię na lokalnym rynku, co o niej mówią byli klienci, jakie ma referencje oraz także jakie ceny oferuje. Nasza firma KM Studio to o mocnej pozycji na rynku przedsiębiorstwo cieszące się ufnością klientów z całej Polski. Od samego początku pracujemy z ogromnym zaangażowaniem i pasją, albowiem priorytetem jest satysfakcja klienta. Wszelkie szkolenia Warszawa to specjalistyczne sesje zarządzane przez kompetentnych szkoleniowców. Naszą ofertę można pogrupować na cztery kategorie: szkolenia informatyczne, szkolenia interpersonalne, szkolenia dla szkół tudzież szkolenia indywidualne. Wszelkie szkolenia Łódź mogą odbywać się w formie zamkniętej czy też otwartej w zależności od potrzeb klienta. Reasumując pragniemy z tego miejsca zapewnić, że nie będą Państwo zawiedzeni sposobem przeprowadzonego kursu. Zrobimy co możemy, by był on prowadzony w sposób interesujący i zróżnicowany tak, żeby czas spędzony razem z nami nie był czasem straconym, lecz inwestycją, jaka będzie mogła się zwrócić w przyszłości.

  Data dodania: 04 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Okazja »

  Bezpłatne szkoły policealne Atena zajmują się kształceniem ogólnokształcącym i zawodowym. Edukajca i nauka na wysokim poziomie - sprawdź nas jak najszybciej. Oddziały znajdują się w 6 miastach w Polsce. Licea ogólnokształcące dla dorosłych i bezpłatna szkoła policealna Lublin, Wrocław, Białystok, Bydgoszcz, Gdańsk, Łódź, Olsztyn. Szkoły policealne są całkowicie bezpłatne. Szkoła dla dorosłych - organizujemy także są kursy i szkolenia zawodowe. Liceum uzupełniające, Bezpłatne szkoły policealne dla dorosłych, Liceum dla dorosłych, Policealna szkoła zawodowa. Nabór zima 2012 to ostatni nabór do ULO.

  Data dodania: 12 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Click »

  Aktyw-bhp Warszawa - kompleksowa obsługa z zakresu bhp i p.ppż. Ośrodek Szkoleniowy z siedzibą w Warszawie istnieje od 1999 roku. Polecam, Zobacz dalej - okazja, Skorzystaj. Specjalizacja to szkolenia bph, ocena ryzyka zawodowego. Atrakcyjne ceny i korzystne warunki współpracy. Zapraszamy - nadzór bhp i szkolenia bhp Warszawa, woj. mazowieckie. Serdecznie zapraszamy Państwa dalej - sprawdź teraz, wypróbuj i skorzystaj z naszej oferty. Czytaj więcej na naszej stronie.

  Data dodania: 25 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Prawo jazdy UK »

  Szkoła jazdy zlokalizowana w centralnej części Wielkiej Brytanii zbudowana dla polskojęzycznych klientów, którzy pragną mieć prawo jazdy. Posiadamy sporo artykułów szkoleniowych, które pomogą Ci się edukować w własnym mieszkaniu. Posiadamy wyjątkowe grono specjalistów, którzy dokładnie opiszą Ci zasady efektywnego poruszania po zagranicznych ulicach. W naszej ofercie mamy atrakcyjną flotę samochodów, które są nowe i bezpieczne co bardzo ułatwia etap kształcenia w naszej szkole. Prawo jazdy w Wielkiej Brytanii jest zdecydowanie łatwiej zdobyć niż w naszej ojczyźnie a a oprócz tego tańsze. Nie wiesz od czego zacząć - skontaktuj się z naszą szkołą, wszystko Ci przedstawimy.

  Data dodania: 14 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kursy językowe, Angielski Warszawa »

  Konwersacje Angielski Warszawa - Szkoła językowa i Studium Języków Obcych zaprasza do nauki języków obcych na wszystkich poziomach. Zapewniamy najwyższy poziom kursów językowych, profesjonalnych lektorów języków obcych, nowoczesne pomoce naukowe do nauki języka, a także doskonałą, motywująca do nauki atmosferę zajęć. Kursy językowe, zapraszamy Państwa na Wakacyjne kursy angielskiego - Także angielski dla firm w Warszawie. Skorzystaj z oferty i przyjdź do nas na intensywny języka angielskiego lub inny kurs językowy Warszawa. Polski dla obcokrajowców, Polish for foreigners, Języki obce, Angielski native speaker Warszawa.

  Data dodania: 09 09 2013 · szczegóły wpisu »