Województwa Kategoria: Województwa

Województwa - ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:

 • Basen w Chełmcu - Aqua Centrum Chełmiec »

  Basen w Chełmcu - Aqua Centrum Chełmiec


  Zespół pasjonatów pływania stworzyła szkółkę pływania, której najważniejszym jest przekazywanie umiejętności pływackich dzieci oraz osób dorosłych. Miejscem prowadzenia nauki jest nowo powstała kryta pływalnia położona w Chełmcu – Aqua Centrum Chełmiec. Zespół Szkoły Pływania to czynni ratownicy wodni, pedagodzy jak również uznani instruktorzy pływania z pozytywnym podejściem do nauczania. Nauka pływania można zacząć w każdym czasie, nigdy nie jest za późno. Można dołączyć do już istniejącej grupy pływackiej albo wybrać stosowny dla siebie termin na lekcje indywidualne. Szkoła Pływania w Chełmcu oferuje usługi od poniedziałku do soboty w godzinach działania basenu. Konkurencyjne ceny i zestawy dla grup zorganizowanych. Zacznij przygodę z pływaniem pod naszymi skrzydłami, być może będzie to regularna nowa pasja.

  Data dodania: 24 01 2019 · szczegóły wpisu »
 • Separatory tłuszczu Grease Guardian »

  Separatory tłuszczu Grease Guardian


  Jako hurtownia wyposażenia gastronomii jesteśmy dystrybutorem na Polskę separatorów firmy FM Environmental, pozostaje jednym z wiodących irlandzkich firm zajmujących się oczyszczaniem ścieków od 40 lat. Poza Irlandią, przy sprzedaży firmy Grease Guardian i innych urządzeń do oczyszczania ścieków FM Environmental jest obecnie bardzo międzynarodową firmą. W ciągu 40 lat firma FM Environmental uczestniczyła w projektach instalujących urządzenia do oczyszczania ścieków w odległych lokalizacjach w Libii, we wspólnych przedsięwzięciach w Malezji i Stanach Zjednoczonych, instalując szpitale w Republice Południowej Afryki, Francji i na Malcie, instalując pułapki smarowe na platformy wiertnicze na lądzie Azerbejdżan, zarządzając tanimim lotniskiem w Singapurze, dostarczając jednostki usuwania tłuszczu statkom powietrznym na Morzu Śródziemnym, chroniąc wieś Świętego Mikołaja przed odpadami żywnościowymi w Laponii w Finlandii, wyposażonymi w jednostki na statki związane z Antarktyką, dostarczając urządzenia napowietrzające do Igrzysk Olimpijskich w Londynie i pułapki na tłuszcz dla Igrzysk Olimpijskich w Sydney i Soczi oraz do Mistrzostw Świata w Rosji. W rzeczywistości Strażnicy Grease Guardian zostali zainstalowani w Grand Central Terminal w Nowym Jorku, Pałacu St James w Londynie, Pałacu Wersalskim, w Paryżu, w fabryce Guinness w Dublinie, w Narodowej Mennicy na Banco de Mexico w Meksyku, a nawet na wycieczkę na wielbłądzie w Dubaju. W Polsce prze naszą hurtownię zostało zaopatrzonych w ostatnich latach dziesiątki lokali gastronomicznych w separatory o nazwie handlowej D1, D2, D3, D4, D5 Grease Guardian.
  Zapraszamy: www.gastrorest.pl/produkty.php?idk=23&idpk=27&idpk1=21

  Data dodania: 09 08 2018 · szczegóły wpisu »
 • Drukarnia internetowa OPTIMAPRINT - Nowy Sącz »

  Drukarnia internetowa OPTIMAPRINT - Nowy Sącz


  Drukarnia OPTIMAPRINT z siedzibą w Nowym Sączu poleca swoje usługi w szeroko pojętej poligrafii. Kuszące ceny w porównaniu do konkurencji, krótki czas realizacji zlecenia oraz najwyższa jakość dzięki nowoczesnej linii drukarskiej to Istotne atuty drukarni. Łatwy i szybki proces zakupów poprzez formularz online, w którym dobieramy ważne parametry: koloryt, ilość, jakość. Jeżeli szukasz profesjonalnej drukarni w Nowym Sączu, zobacz nasza stronę optimaprint.pl i zapoznaj się szczegółowo z ofertą. Naszą drukarnie kreują pasjonaci i profesjonaliści, którzy uwielbiają czytelność i estetykę – po prostu druk.

  Data dodania: 14 09 2015 · szczegóły wpisu »
 • Pozycjonowanie w Nowym Sączu »

  Pozycjonowanie w Nowym Sączu


  Osoby stanowiący pion zespołu Goldcom oferującego wielorakiego gatunku usługi mające na celu dotarcie do klientów w tym przykładowo budowanie stron jak też pozycjonowanie. Wszystkie projekty realizowane w tej firmie różnią się na tle konkurencji szczególnie szatą graficzną jak również swoją funkcjonalnością. Każda tworzona strona internetowa to inna wizja połączona z oczekiwaniami kontrahenta. Przedsiębiorstwo wykonuje zlecenia w Nowym Sączu jak również okolicach w bardzo atrakcyjnych cenach. Jeśli pragniesz mieć wypozycjonowaną witrynę internetową na którą będą wchodzić użytkownicy z całego kraju to już w tej chwili zainteresuj się propozycją przedsiębiorstwa Goldcom z Nowego Sącza.

  Data dodania: 21 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Praca w Siedlcach »

  Praca w Siedlcach


  Zbiór ogłoszeń, który umożliwia wszystkim mieszkańcom Siedlec stałą wymianę wiadomości. Zamieszczanie ogłoszeń jest bezpłatne i prosta w wykonaniu, należy wypełnić formularz. Mamy przypuszczenie że serwis ogłoszeniowy dotyczący Siedlec zostanie pozytywnie zaakceptowany wśród użytkowników. Dla każdego ogłoszenia tworzona jest indywidualna strona zawierające tylko ogłoszenie, istotne wiadomości oraz ewentualnie fotografie. Chcielibyśmy ciągle przebudowywać serwis, dlatego jesteśmy otwarci na spostrzeżenia od internautów.

  Data dodania: 21 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Praca Zgierz »

  Praca Zgierz


  Zgierz to spore miasto usytuowane w rejonie łódzkim liczące sobie prawie sześćdziesiąt tysięcy osób. Jest to też ośrodek znany z tego, że stale się rozwija wykorzystując nie tylko ciekawe położenie, ale i imponujące tradycje w tym zakresie. Ciężko dziwić się w związku z tym, że nie brakuje w nim osób zainteresowanych kupnem domu, zamianą kolekcji znaczków albo wyszukaniem fachowego robotnika. Do tej chwili osobom tym mogło brakować portalu służącej do wymiany tego rodzaju wiadomości, teraz jednak problem tego typu możemy już uznać za niemający zastosowania. Portal ogloszenia-zgierz.pl pozwala na szybkie zamieszczenie ogłoszenia w Internecie i gwarantuje, że dotrze ono na pewno do mieszkańców Zgierza i jego bliskich obszarów, a więc do osób w dużym stopniu zainteresowanych tego gatunku treściami. Do wyboru wiele branż takich jak nieruchomości, usługi czy praca Zgierz.

  Data dodania: 07 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Oferty Pabianice »

  Oferty Pabianice


  Wiele ogłoszeń w paru kategoriach tematycznych dotyczących samych Pabianic jak również okolicznych miejscowości. U nas zupełnie za darmo możesz sprzedać auto, wykupić grunt lub szukać pracy. Komfortowo, szybko i bez prowizji to główny cel portalu. Na dzień dzisiejszy chcemy modernizować portal, który jest pozycjonowany oraz sprawdzany przez 7 dni w tygodniu. Dużo działów takich jak usługi czy praca Pabianice ma posłużyć do skutecznego odszukania ogłoszenia. Nasz portal jest dla każdego internauty Pabianic, który chce oszczędzać czas na różnych inwestycjach. Pomóż nam się rozwijać i tworzyć największa giełdę ogłoszeń i ofert z Pabianic - dołącz do nas już teraz. Każdego dnia nowe ogłoszenia i oferty.

  Data dodania: 27 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Ślub Nowy Sącz »

  Ślub Nowy Sącz


  Wiele ważnych informacji dotyczących przygotowania oraz prowadzenia imprez weselnych. W portalu wyświetlamy firmy, które świadczą usługi wymagane przy organizacji wesela i samego ślubu. Na przykład wyszukasz domy weselne, fotografów ślubnych, kwiaciarnie, pojazdy przygotowane do ślubu, zespoły muzyczne Nowy Sącz oraz sporo innych. Portal zrzesza szczególne, które są dodawane przez samych właścicieli. Każde ogłoszenie ślubne ma najważniejsze informacje, zdjęcia wraz z możliwością kontaktu. Chcesz zaistnieć w branży weselnej w Nowym Sączu, koniecznie zgłoś własne usługi w naszym portalu - to nic nie kosztuje. Więcej informacji dostępnych na naszej stronie www.wesele.nsacz.eu. Zapraszamy gorąco.

  Data dodania: 12 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Praca Radom »

  Praca Radom


  Ogłoszenia z terenu Radomia wydzielone w dwadzieścia branż tematycznych, każdy odszuka coś specjalnego dla siebie. Cały proces dodawanie ogłoszeń nie jest trudny i odbywa się w prosty sposób. Trzeba uzupełnić formularz i przesłać go do nas po weryfikacji zostanie ogłoszenie opublikowane. Ogłoszenia z rejonu Radomia i okolic. Szukaj pracy, nieruchomości, usług z Radomia całkowicie za darmo. W serwisie zatwierdzamy ogłoszenia z Radomia wszystkie pozostałe będziemy kasowali ponieważ jest to serwis miastowy a nie ogólnopolski. Prosimy o tym pamiętać przy przesyłaniu własnych ogłoszeń. Najbardziej popularne kategorie też odszukacie w serwisie to jest turystyka, nauka jak również praca Radom. Ogłoszenia z rejonu Radomia i okolic. Szukaj pracy, nieruchomości, usług z Radomia całkowicie za darmo.

  Data dodania: 28 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Praca Jastrzębie Zdrój »

  Praca Jastrzębie Zdrój


  Mnóstwo licznych ogłoszeń oraz ofert dodawanych w przejrzystym i prostym w obsłudze serwisie. Zgłaszanie ogłoszeń jest darmowe i możliwe dla każdego należy jednak pamiętać aby przestrzegać regulaminu i dodawać ogłoszenia z Jastrzębia Zdroju, ponieważ wszystkie pozostałe będą kasowane. Pragniemy rozwijać serwis dlatego wsłuchujemy się w zalecenia internautów i w dalszym ciągu prosimy o wysyłanie własnych uwag. W portalu dużo branż takich jak dla domu, agd, praca Jastrzębie. Odwiedź nasz serwis w tej chwili. Skoro jesteś z miasta Jastrzębia Zdroju to ten serwis na pewno przypadnie Ci do gustu ponieważ możesz sprzedawać niepotrzebne przedmioty czy szukać pracy. Przekonaj się sam zajrzyj do nas. Zapraszamy.

  Data dodania: 24 05 2012 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z kategorią: Województwa

Województwa - nowa podkategoria:

Nazwa: