Województwa » Mazowieckie
Separatory tłuszczu Grease Guardian - Biały Pies pilnuje wartościowych stron.

Separatory tłuszczu Grease GuardianJako hurtownia wyposażenia gastronomii jesteśmy dystrybutorem na Polskę separatorów firmy FM Environmental, pozostaje jednym z wiodących irlandzkich firm zajmujących się oczyszczaniem ścieków od 40 lat. Poza Irlandią, przy sprzedaży firmy Grease Guardian i innych urządzeń do oczyszczania ścieków FM Environmental jest obecnie bardzo międzynarodową firmą. W ciągu 40 lat firma FM Environmental uczestniczyła w projektach instalujących urządzenia do oczyszczania ścieków w odległych lokalizacjach w Libii, we wspólnych przedsięwzięciach w Malezji i Stanach Zjednoczonych, instalując szpitale w Republice Południowej Afryki, Francji i na Malcie, instalując pułapki smarowe na platformy wiertnicze na lądzie Azerbejdżan, zarządzając tanimim lotniskiem w Singapurze, dostarczając jednostki usuwania tłuszczu statkom powietrznym na Morzu Śródziemnym, chroniąc wieś Świętego Mikołaja przed odpadami żywnościowymi w Laponii w Finlandii, wyposażonymi w jednostki na statki związane z Antarktyką, dostarczając urządzenia napowietrzające do Igrzysk Olimpijskich w Londynie i pułapki na tłuszcz dla Igrzysk Olimpijskich w Sydney i Soczi oraz do Mistrzostw Świata w Rosji. W rzeczywistości Strażnicy Grease Guardian zostali zainstalowani w Grand Central Terminal w Nowym Jorku, Pałacu St James w Londynie, Pałacu Wersalskim, w Paryżu, w fabryce Guinness w Dublinie, w Narodowej Mennicy na Banco de Mexico w Meksyku, a nawet na wycieczkę na wielbłądzie w Dubaju. W Polsce prze naszą hurtownię zostało zaopatrzonych w ostatnich latach dziesiątki lokali gastronomicznych w separatory o nazwie handlowej D1, D2, D3, D4, D5 Grease Guardian.
Zapraszamy: www.gastrorest.pl/produkty.php?idk=23&idpk=27&idpk1=21

Szczegóły strony www.gastrorest.pl:

Podlinkuj stronę www.gastrorest.pl:

Separatory tłuszczu Grease Guardian

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 6

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Dębica »

  MojaDebica.pl to lokalny portal społecznościowy, na którym oprócz aktualności i informacji o lokalnych wydarzeniach znajduje się również potężna baza ogłoszeń. Zapraszamy do przejrzenia nowych ofert pracy w mieście Dębica oraz do uczestnictwa w dyskusji na aktualne gorące tematy. Tylko u nas innowacyjna wyszukiwarka pizzy, która pomoże państwu znaleźć dokładnie taką potrawę, na jaką przyjdzie ochota!

  Data dodania: 03 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Ogłoszenia Włocławek »

  Włocławek to wspaniałe miasto zlokalizowane w regionie kujawsko-pomorskim z dużą liczbą osób. Dla tych wszystkich stworzyliśmy innowacyjny portal ogłoszeniowy, który ułatwi w szukaniu usług, przedsiębiorstw a nawet przedmiotów. Jest to ta strona internetowa, której szukałeś od bardzo dawna i którą wreszcie znalazłeś. Każdy mieszkaniec może dodać swój ogłoszenie, musi ono być poprawne z panującym regulaminem i dotyczyć oczywiście Włocławka. W portalu wiele działów takich jak: oddam, działki Włocławek, praca oraz wiele analogicznych. Serwisów o tej zawartości jest sporo ale tylko nasz jest darmowy i przyjazny co przekłada się na jego wartość w oczach gości. Jesteś z Włocławka, jeśli tak to pomóż nam budować największą internetową bazę ofert lokalnych.

  Data dodania: 07 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Ogłoszenia Częstochowa »

  Sporo ofert w kilkunastu branżach, tak by poszukiwanie stosownego ogłoszenia w rejonie Częstochowy mogło odbywać się klarownie i błyskawicznie. Chcesz zakupić wannę, szukasz komfortowego i taniego mieszkania a może dobrze płatna praca to Twoje marzenie. Nic prostszego na te wszystkie pytania uzyskasz odpowiedź w naszym portalu. Wszystkie ogłoszenia z obszaru Częstochowy są dostępne dla użytkowników zupełnie za darmo bez zbędnych logowań. Częstochowa to urzekające miasto z dużą liczbą osób i właśnie dla nich został uruchomiony ten portal. Praca Częstochowa nie będzie kłopotem. Serwis mający w swoich zasobach propozycje ogłoszeń dodawanych przez internautów Częstochowy i nie tylko. Zapraszamy wszystkich.

  Data dodania: 10 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Ogłoszenia w Łomży »

  Bogactwo ogłoszeń dotyczących osób mieszkających w Łomży jak też w niedalekich obszarach. Możesz też bezstresowo szukać pracy, dowolnej rzeczy, która w tym momencie Ci jest potrzebna a nawet kilkuletniego auta. W serwisie zatwierdzamy tylko ogłoszenia z Łomży i niedalekich obszarów, inne będą z miejsca usuwane. Zachęcamy do korzystania z portalu użytkowników z Łomży. Portal wzbogacony o popularne działy takie jak: ekonomia, zdrowie czy praca Łomża. Portal jest intuicyjny i darmowy co jest wielkim plusem w porównaniu do podobnych serwisów tego rodzaju. Nie istotne gdzie jesteś w każdym momencie możesz zobaczyć nasz serwis i szukać informacji, które mogą przemienić Twoje dotychczasowe życie w Łomży.

  Data dodania: 15 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Praca Jastrzębie Zdrój »

  Mnóstwo licznych ogłoszeń oraz ofert dodawanych w przejrzystym i prostym w obsłudze serwisie. Zgłaszanie ogłoszeń jest darmowe i możliwe dla każdego należy jednak pamiętać aby przestrzegać regulaminu i dodawać ogłoszenia z Jastrzębia Zdroju, ponieważ wszystkie pozostałe będą kasowane. Pragniemy rozwijać serwis dlatego wsłuchujemy się w zalecenia internautów i w dalszym ciągu prosimy o wysyłanie własnych uwag. W portalu dużo branż takich jak dla domu, agd, praca Jastrzębie. Odwiedź nasz serwis w tej chwili. Skoro jesteś z miasta Jastrzębia Zdroju to ten serwis na pewno przypadnie Ci do gustu ponieważ możesz sprzedawać niepotrzebne przedmioty czy szukać pracy. Przekonaj się sam zajrzyj do nas. Zapraszamy.

  Data dodania: 24 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Praca Radom »

  Ogłoszenia z terenu Radomia wydzielone w dwadzieścia branż tematycznych, każdy odszuka coś specjalnego dla siebie. Cały proces dodawanie ogłoszeń nie jest trudny i odbywa się w prosty sposób. Trzeba uzupełnić formularz i przesłać go do nas po weryfikacji zostanie ogłoszenie opublikowane. Ogłoszenia z rejonu Radomia i okolic. Szukaj pracy, nieruchomości, usług z Radomia całkowicie za darmo. W serwisie zatwierdzamy ogłoszenia z Radomia wszystkie pozostałe będziemy kasowali ponieważ jest to serwis miastowy a nie ogólnopolski. Prosimy o tym pamiętać przy przesyłaniu własnych ogłoszeń. Najbardziej popularne kategorie też odszukacie w serwisie to jest turystyka, nauka jak również praca Radom. Ogłoszenia z rejonu Radomia i okolic. Szukaj pracy, nieruchomości, usług z Radomia całkowicie za darmo.

  Data dodania: 28 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Praca Zgierz »

  Zgierz to spore miasto usytuowane w rejonie łódzkim liczące sobie prawie sześćdziesiąt tysięcy osób. Jest to też ośrodek znany z tego, że stale się rozwija wykorzystując nie tylko ciekawe położenie, ale i imponujące tradycje w tym zakresie. Ciężko dziwić się w związku z tym, że nie brakuje w nim osób zainteresowanych kupnem domu, zamianą kolekcji znaczków albo wyszukaniem fachowego robotnika. Do tej chwili osobom tym mogło brakować portalu służącej do wymiany tego rodzaju wiadomości, teraz jednak problem tego typu możemy już uznać za niemający zastosowania. Portal ogloszenia-zgierz.pl pozwala na szybkie zamieszczenie ogłoszenia w Internecie i gwarantuje, że dotrze ono na pewno do mieszkańców Zgierza i jego bliskich obszarów, a więc do osób w dużym stopniu zainteresowanych tego gatunku treściami. Do wyboru wiele branż takich jak nieruchomości, usługi czy praca Zgierz.

  Data dodania: 07 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Praca w Siedlcach »

  Zbiór ogłoszeń, który umożliwia wszystkim mieszkańcom Siedlec stałą wymianę wiadomości. Zamieszczanie ogłoszeń jest bezpłatne i prosta w wykonaniu, należy wypełnić formularz. Mamy przypuszczenie że serwis ogłoszeniowy dotyczący Siedlec zostanie pozytywnie zaakceptowany wśród użytkowników. Dla każdego ogłoszenia tworzona jest indywidualna strona zawierające tylko ogłoszenie, istotne wiadomości oraz ewentualnie fotografie. Chcielibyśmy ciągle przebudowywać serwis, dlatego jesteśmy otwarci na spostrzeżenia od internautów.

  Data dodania: 21 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Drukarnia internetowa OPTIMAPRINT - Nowy Sącz »

  Drukarnia OPTIMAPRINT z siedzibą w Nowym Sączu poleca swoje usługi w szeroko pojętej poligrafii. Kuszące ceny w porównaniu do konkurencji, krótki czas realizacji zlecenia oraz najwyższa jakość dzięki nowoczesnej linii drukarskiej to Istotne atuty drukarni. Łatwy i szybki proces zakupów poprzez formularz online, w którym dobieramy ważne parametry: koloryt, ilość, jakość. Jeżeli szukasz profesjonalnej drukarni w Nowym Sączu, zobacz nasza stronę optimaprint.pl i zapoznaj się szczegółowo z ofertą. Naszą drukarnie kreują pasjonaci i profesjonaliści, którzy uwielbiają czytelność i estetykę – po prostu druk.

  Data dodania: 14 09 2015 · szczegóły wpisu »